شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/07 11:22:09
سرویس استان ها
گودرزی خبر داد:

صدور مجوز کشتارگاه صنعتی دورود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: مجوز کشتارگاه صنعتی دورود صادر شد بنابراین امیدوار هستیم با این مجوز که صادر شده، سرمایه‌گذار بتواند در اسرع وقت برای کشتار دام سبک و سنگین اقدام کند.
صدور مجوز کشتارگاه صنعتی دورود نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: مجوز کشتارگاه صنعتی دورود صادر شد بنابراین امیدوار هستیم با این مجوز که صادر شده، سرمایه‌گذار بتواند در اسرع وقت برای کشتار دام سبک و سنگین اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202110102573059881.jpg صدور,مجوز,کشتارگاه,صنعتی,دورود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حسین گودرزی در باره صدور مجوز کشتارگاه صنعتی دورود،گفت: دورود تنها یک کشتارگاه سنتی دارد و چند سال است که مجوز ساخت کشتارگاه صنعتی به فردی داده شده است که متأسفانه کوتاهی داشت.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت:در این راستا چندین جلسه حضوری با سرمایه‌گذار و دیدار از محل داشتیم که متوجه شدیم عزم جدی برای راه‌اندازی کشتارگاه وجود ندارد، بنابراین اخیراً مجوز دیگری گرفته و به سرمایه‌گذار دیگری واگذار کردیم که کار را سریعاً شروع کند.

گودرزی یادآورشد: امیدوار هستیم با این مجوز که صادر شده، سرمایه‌گذار بتواند در اسرع وقت برای کشتار دام سبک و سنگین اقدام کند و در آینده نزدیک شاهد فعالیت آن باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet