ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/08 08:27:04
سرویس استان ها
عباس زاده مشکینی خبر داد

افتتاح پروژه زمین گرمایی مشکین شهر در ماه‌های آتی

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: پروژه زمین گرمایی که کلنگ آن ۱۸ سال پیش به زمین زده شده بود با تلاش های صورت گرفته در ماههای آتی افتتاح خواهد شد.
افتتاح پروژه زمین گرمایی مشکین شهر در ماه‌های آتی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: پروژه زمین گرمایی که کلنگ آن 18 سال پیش به زمین زده شده بود با تلاش های صورت گرفته در ماههای آتی افتتاح خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202106104934954060.jpg افتتاح,پروژه,زمین,گرمایی,مشکین,شهر,در,ماه‌های,آتی Icana

 محمود عباسزاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در روزهای گذشته مدیران کل جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب، بنیاد مسکن و برق را به حوزه انتخابیه دعوت کردم و در مشکین شهر جلسه برگزار شد در این نشست نیز برنامه های سال جاری را که باید انجام شوند مرور کردیم.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس افزود: اینجانب به اتفاق 4 مدیرکل  به روستاهای پریخان و حیق بازدیدی داشتیم و برنامه آنها در این روستا مشخص شد و در واقع تعیین کردند که چه اقداماتی باید انجام دهند و مقرر شد از هفته جاری پیمانکارها تعیین و شروع به کار کنند.

وی عنوان کرد:  پروژه زمین گرمایی که کلنگ آن  18 سال پیش به زمین زده شده بود با تلاش های صورت گرفته در ماههای آتی افتتاح خواهد شد و قطعا با این اتفاق یک تحول خوئبی در حوزه اشتغال و اقتصاد منطقه رقم خواهد خورد.

این نماینده مردم بیان کرد: ملاقات های مردمی مکررا ادامه دارد و در روزهای اخیر هم با همشهریان به گفت و گو پرداختم و برای حل مشکلات آنها پیگیری های لازم صورت گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet