شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/09 14:17:26
سرویس استان ها
مظلومی خبر داد

پیگیری برای رفع مشکلات فرودگاه بهبهان

نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: در روزهای آتی با وزیر راه و شهرسازی و همچنین مسئولان هواپیمایی جلسه ای خواهم داشت تا مشکلات فرودگاه بهبهان مطرح و اقدامات لازم در جهت رفع صورت بگیرد.
پیگیری برای رفع مشکلات فرودگاه بهبهان نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: در روزهای آتی با وزیر راه و شهرسازی و همچنین مسئولان هواپیمایی جلسه ای خواهم داشت تا مشکلات فرودگاه بهبهان مطرح و اقدامات لازم در جهت رفع صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202111107081549118.jpg پیگیری,برای,رفع,مشکلات,فرودگاه,بهبهان Icana

محمد طلا مظلومی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در روزهای گذشته دیداری با  معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در جهت رفع موانع و خرید تجهیزات فرودگاه بهبهان داشتم که مقرر شد اقداماتی در این رابطه صورت بگیرد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس افزود:در این جلسه پیگیری های لازم برای هماهنگی و بررسی در  جهت رفع موانع و خرید تجهیزات از طریق ۴۵ میلیارد تومان اعتباری که در لایحه بودجه پیش بینی گردید مباحثی مطرح شد.

وی بیان کرد: در همین راستا مقرر گردید بررسی های کارشناسی و دقیق صورت پذیرد تا بتوان این اعتبار را جذب و تجهیزات لازم را خریداری نمود.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: راهکارهای مناسب جهت طرح در جلسه آتی که قرار است با حضور وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان هواپیمایی برگزار شود ارائه خواهد شد تا هرچه سریعتر مشکل فرودگاه بهبهان مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet