خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/08 16:27:02
سرویس استان ها
نخعی خبر داد:

صدور مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از صدور مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان خبر داد.
صدور مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از صدور مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202111100585708736.jpg صدور,مجوز,پذیرش,داوطلب,بومی,در,مجتمع,سلامت,نهبندان Icana

 مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان گفت: با پیگیری جدی انجام شده مجوز پذیرش داوطلب بومی در مجتمع سلامت نهبندان صادر شد. 

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته و ارجاع خواسته بحق مردم و جوانان در بومی گزینی پذیرش دانشجو  به وزیر بهداشت،  از سوی معاون آموزشی وزیر اعلام شد که با  پذیرش داوطلب بومی شهرستان نهبندان در رشته های کاردانی بهداشت خانواده و بهداشت مبارزه با بیماری ها موافقت شده است. 

وی افزود: بر اساس این مجوز صادر شده، دانشگاه علوم پزشکی موظف شده است تا در دفترچه کنکور سراسری ١۴٠١ در رشته های یاد شده برای جذب دانشجو فقط از ظرفیت پذیرش داوطلبان بومی شهرستان استفاده نماید. 

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس بیان کرد: روال بومی گزینی در سطح کشور فقط استانی است که  با پیگیری صورت گرفته، استثنائا برای شهرستان نهبندان بومی شهرستانی لحاظ شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet