شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/09 11:07:07
سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس:

انگلیسی‌ها بدنبال اخاذی برجامی هستند، نه مذاکره

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد انگلیسی ها صحبت از مذاکره برجامی می کنند اما یادداشت ضدایرانی اخیرشان بیانگر رویکرد اخاذی گری آنها است.
انگلیسی‌ها بدنبال اخاذی برجامی هستند، نه مذاکره عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد انگلیسی ها صحبت از مذاکره برجامی می کنند اما یادداشت ضدایرانی اخیرشان بیانگر رویکرد اخاذی گری آنها است. https://cdn.icana.ir/d/019/202001107777843179.jpg انگلیسی‌ها,بدنبال,اخاذی,برجامی,هستند،,نه,مذاکره Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ‌ملت، در واکنش به اهداف پشت پرده یادداشت ضدایرانی وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و انگلیس، گفت: انگلیسی ها بخاطر نوع رفتارشان با ایران، در چشم مردم به عنوان فریبکار شناخته می شوند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در قوه مقننه با اشاره به اینکه انگلیسی ها صحبت از مذاکره برجامی می کنند اما یادداشت اخیرشان بیانگر رویکرد اخاذی گری آنها است، اظهار کرد: در واقع متن این یادداشت نشان می دهد آنها اراده جدی برای مذاکرات هسته ای ندارند و در واقع به دنبال امتیازگیری بیشتر هستند.

وی با بیان اینکه اقدام ضد ایرانی وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و انگلیس برای وارد کردن فشار به تیم مذاکره کننده و  عقب راندن آنها است، ادامه داد: بر این اساس انگلیسی ها باید پاسخ دهند چرا با اسرائیلی ها هم داستان شده اند زیرا صیهونیست ها تکلیفشان با کشورمان مشخص است و این مهم نشان می دهد انگلیس ها برای پیشبرد مذاکره، صداقت لازم را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد انگلیسی ها به جمهوری اسلامی ایران بدهی های زیادی دارند که باید پرداخت کنند؛ به عنوان مثال این کشور به عنوان عضو بدعهد برجام محسوب می شود و به هیچکدام از تعهداتش عمل نکرده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین به مسئولان این کشور باید یادآور شد سفیرشان در مقابل دانشگاه امیرکبیر دستگیر شد همچنین باید یادآور شد حالت شرم آور متجاوزان انگلیسی که در خلیج فارس دستگیر شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet