شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/09 14:20:28
سرویس استان ها
فیروزی پوربادی:

نهم آذر ماه روز حماسه و ایثار شهرستان نطنز است

نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: نهم آذر ماه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز به عنوان روز حماسه و ایثار این شهرستان نامگذاری شده است.
نهم آذر ماه روز حماسه و ایثار شهرستان نطنز است نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: نهم آذر ماه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز به عنوان روز حماسه و ایثار این شهرستان نامگذاری شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg نهم,آذر,ماه,روز,حماسه,و,ایثار,شهرستان,نطنز,است Icana

رحمت الله فیروزی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به مناسبت  نامگذاری ۹ آذر به عنوان  روز حماسه و ایثار در شهرستان نطنز،گفت: نهم آذر ماه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان نطنز به عنوان روز حماسه و ایثار این شهرستان نامگذاری شده است.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درنهم آذر ماه ۱۳۶۰ و در دوران دفاع مقدس پیکر مطهر ۹شهید والامقام در شهرستان نطنز بر دستان مردم شریف و ولایت مدار شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد و از همین رو  به همین خاطر روز نهم آذر به نام روز حماسه و ایثار  شهرستان نطنز نام گرفت.

وی ادامه داد: مردم عزیز شهرستان نطنز در طول دوران دفاع مقدس با اعزام و جوانان رشید خود به جبهه های حق علیه باطل شهدای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب کرده‌اند که این مهم جای تقدیر دارد.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس افزود: حقیقتاً شهدای عزیز دوران دفاع مقدس جزو افتخارات لاینفک نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند که با ایثار جان خودشان توانستند نهال انقلاب را آبیاری و امروز به برکت خون شهدا عزیز و در سایه ولایت مطلقه فقیه ، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که مایه مباهات و امید مستضعفان و آزادی خواهان جهان است.

وی در پایان یادآورشد: اینجانب ضمن گرامیداشت روز نهم آذر روز حماسه و ایثار شهرستان نطنز و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز و پدران و مادران شهداء که آسمانی شده اند ، برای پدران،مادران،همسران و فرزندان شهداء و همچنین ایثارگران و جانبازان و آزادگان شهرستان آرزوی توفیق و سلامتی دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet