ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/09 11:20:58
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکر شفاهی:

بیکاری مهم ترین مشکل مردم است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خواستار هرچه سریع تر رفع بیکاری در کشور شد.
بیکاری مهم ترین مشکل مردم است رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خواستار هرچه سریع تر رفع بیکاری در کشور شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202105104377871670.jpg بیکاری,مهم,ترین,مشکل,مردم,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی اسماعیلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 9 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: یکی از مشکلات مردم و جوانان بیکاری آن ها است، مادران و پدران نگران آینده فرزندشان هستند در بودجه 1400 ظرفیتی برای رفع موانع اشتغال زایی در نظر گرفته شده است که همت و اراده دولت را می طلبد، دولت در واکسیناسیون ثابت کرده است که توان لازم را برای انجام چنین اقداماتی دارد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به پروژه های عمرانی و عدم علاقه پیمانکاران به اوراق، اظهار داشت: اکثر پروژه ها رها شده است همچنین وزیر راه و نیرو باید بدانند که اگر از الان برنامه ای نداشته باشند صدای العطش مردم در سال آینده بلند می شود و همچنین راه های اصلی و فرعی دیگر رمقی نخواهند داشت و شبیه مناطق جنگ زده خواهیم شد.

وی اظهار داشت: آقای رئیسی مردم به شما امید بسته اند ما با درایت اجازه نمی دهیم بین مجلس و  دولت شکافی ایجاد شود با این حال دولت باید اراده قوی برای حل مشکلات داشته باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی از مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص ایجاد منطقه آزاد تجاری در اردبیل درخواست کرد و گفت: طبق قانون 70 درصد اراضی مناطق آزاد باید اراضی ملی و طبیعی باشد که در حوزه انتخابیه بنده این ظرفیت وجود دارد و با اعلام رسمی منطقه آزاد در اردبیل شادی دل محروم ترین منطقه را می توان رقم زد و اگر اقدامی نشود دچار آسیب امنیتی و اجتماعی خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet