خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/15 09:24:05
سرویس استان ها
نجف زاده با اشاره به توسعه شبکه آب در شهر دیزج دیز خبر داد:

توسعه شهری نیازمند ارتقا سطح شبکه‌های آبی

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس از اجرای عملیات توسعه شبکه آب در شش کیلومتر داخل شهر دیزج دیز خبر داد و گفت: توسعه شبکه‌های آبی در دستور کار قرار بگیرد.
توسعه شهری نیازمند ارتقا سطح شبکه‌های آبی نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس از اجرای عملیات توسعه شبکه آب در شش کیلومتر داخل شهر دیزج دیز خبر داد و گفت: توسعه شبکه‌های آبی در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102451148723.jpg توسعه,شهری,نیازمند,ارتقا,سطح,شبکه‌های,آبی Icana

 عادل نجف زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح دیدار ریاست سازمان آب و فاضلاب کشور ،گفت: عملیات اجرای شبکه آب در شش کیلومتر داخل شهر دیزج دیز شروع به کار شده و همزمان اصلاح شبکه در دستور کار قرار گرفته است و این در  حالی که برای مشکلات خوی و چایپاره باید توسعه شبکه های آب  به نحو شایانی مدنظر  قراربگیرد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای اخذ بودجه و کارگروه ماده ۲۳ برای آغاز احداث تصفیه خانه شهر دیزج دیز در دستورکار قراربگیرد واین در حالی است که پیگیری برای اخذ بودجه و کارگروه ماده ۲۳ برای آغاز احداث تسویه خانه شهر دیزج دیز  نیز  در جلسه مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین موضوع انتقال آب از سرچشمه اصلی به ولدیان به زودی با تامین اعتبار لازم به مناقصه خواهد رفت.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس یادآور شد: ضمن بررسی مشکلات آب شرب خوی مقرر شد تا جلسه ویژه ای با حضور وزیر در محل وزارت تشکیل شده و در خصوص تامین آب شهرستان خوی با اولویت احداث سد الند و سایر پروژه ها تشکیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet