شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/09 14:13:39
سرویس مرکز پژوهش ها
به مناسبت روز مجلس رخ داد؛

تقدیر مرکز پژوهش‌های مجلس از احمد توکلی

به مناسب روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس از توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سومین رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور بابک نگاهداری تقدیر شد.
تقدیر مرکز پژوهش‌های مجلس از احمد توکلی به مناسب روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس از توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سومین رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور بابک نگاهداری تقدیر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202111104788142233.jpg تقدیر,مرکز,پژوهش‌های,مجلس,از,احمد,توکلی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به نقل از  روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس، به مناسب روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس از احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سومین رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با حضور بابک نگاهداری تقدیر شد.

فرهنگ سازمانی مرکز پژوهش ها در دوران مدیریت توکلی شکل گرفته است

در این نشست بابک نگاهداری رئیس مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق و خدمات ارزنده احمد توکلی در این مرکز و دیگر نهادها، گفت:فرهنگ سازمانی مرکز پژوهش ها که منجر به اقدامات ارزنده و مهم توسط این نهاد پژوهشی شده در نتیجه فعالیت ها و مدیریت  توکلی در این مجموعه شکل گرفته است.


نگاهداری افزود: ریل گذاری مناسب، دقیق و علمی در زمان دکتر توکلی در این مرکز انجام شده است که تلاش ما هم در این دوره ادامه این مسیر و حرکت در این ریل است.

وی افزود: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از مراکز برجسته پژوهشی در کشور است که با حضور بزرگانی چون دکتر توکلی به این اهمیت، توان علمی و سیاست گذاری رسیده است.

در پایان این نشست که با حضور چند نفر از مدیران و پژوهشگران این مرکز  از احمد توکلی تجلیل بعمل شد./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet