شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 09:11:47
سرویس استان ها
عزیزی خبر داد

تلاش برای تسریع در تکمیل آزاد راه شیراز به اصفهان

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: پیگیری های لازم هم برای آزادراه شیراز به اصفهان که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته انجام شده و در این رابطه با وزرای راه و دفاع هم صحبت شده تا در تکمیل پروژه تسریع شود.
تلاش برای تسریع در تکمیل آزاد راه شیراز به اصفهان نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: پیگیری های لازم هم برای آزادراه شیراز به اصفهان که 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته انجام شده و در این رابطه با وزرای راه و دفاع هم صحبت شده تا در تکمیل پروژه تسریع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101927562692.jpg تلاش,برای,تسریع,در,تکمیل,آزاد,راه,شیراز,به,اصفهان Icana

ابراهیم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته ارتباطات و ملاقات مردمی همچون ماههای اخیر وجود داشت و معتقدم این تعامل میان مردم و مسئولان مزیت بسیار مطلوبی برای کشور دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: معتقدم نمایندگان مجلس بایستی پروژه های کلان همچون آزادراه ها، بزرگراه ها، احداث پتروشیمی و پالایشگاه و امثالهم را دنبال کنند چرا که این موضوعات در سطح ملی منافع زیادی به دنبال خواهد داشت.

وی بیان کرد: اخیرا آزاد راه شیراز – بوشهر به خوزستان را پیگیر شدم که عملیات اجرایی آن در دست توافق است و اقدامات لازم برای پیشبرد این پروژه انجام خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: پیگیری های لازم هم برای آزاد راه شیراز به اصفهان که 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته انجام شده و در این رابطه با وزرای راه و دفاع هم صحبت شده تا در تکمیل پروژه تسریع شود.

عزیزی عنوان کرد: موضوع انتقال آب از خلیج فارس به شیراز بوده که بسیار با اهمیت است را پیگیر شدم تا اتفاقات مثبتی صورت بگیرد ضمن اینکه عملیات لوله گذاری آن انجام شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet