شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 14:34:43
سرویس استان ها
ملک میان خبر داد

پیگیری برای تکمیل سد "پل رود"رودسر

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: پیگیری های لازم برای حل مشکل مجاوران سد پل رود رودسر و همچنین تکمیل این سد صورت گرفته است بنابراین انتظار می رود وزارت نیرو اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهد.
پیگیری برای تکمیل سد "پل رود"رودسر نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: پیگیری های لازم برای حل مشکل مجاوران سد پل رود رودسر و همچنین تکمیل این سد صورت گرفته است بنابراین انتظار می رود وزارت نیرو اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107109730698917.jpg پیگیری,برای,تکمیل,سد,"پل,رود"رودسر Icana

محمد صفری ملک میان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر در حوزه انتخابیه با مردم منطقه دیدار و گفت و گو داشتم و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفتم تا پیگیری های لازم برای حل مشکلاتشان انجام شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس افزود: از برخی روستاهای حوزه انتخابیه بازدیدی صورت گرفت و اهالی مطالباتی از قبیل رفع مشکلات کشاورزی، جاده و امثالهم را مطرح کردند که این موضوعات را پیگیر شدم تا مرتفع شوند.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: یکی از مواردی که پیگیر شدم سد پل رود رودسر است که 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما مشکلاتی را برای اهالی و مجاوران سد همچون رانش زمین و تملک اراضی ایجاد کرده است که پیگیر حل آنها هستم.

وی اظهار کرد: انتظار می رود سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت نیرو منابع مالی این سد را تامین کنند تا هم اینکه سریعا تکمیل شود و هم مشکلات اهالی مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet