شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/10 14:41:04
سرویس استان ها
نصیرایی تاکیدکرد:

استان خراسان جنوبی با تمام ظرفیت‌ها اداره شود

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی بابیان اینکه حفظ نظام به معنی حفظ یک ساختار سیاسی نیست،گفت: امروز استان خراسان جنوبی نیاز دارد که با همه ظرفیت‌های سیاسی اداره شود و فرهنگ تعامل و همکاری شکل بگیرد.
استان خراسان جنوبی با تمام ظرفیت‌ها اداره شود رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی بابیان اینکه حفظ نظام به معنی حفظ یک ساختار سیاسی نیست،گفت: امروز استان خراسان جنوبی نیاز دارد که با همه ظرفیت‌های سیاسی اداره شود و فرهنگ تعامل و همکاری شکل بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106048984967.jpg استان,خراسان,جنوبی,با,تمام,ظرفیت‌ها,اداره,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی در جلسه معارفه استاندار جدید،گفت: حفظ نظام به معنی حفظ یک ساختار سیاسی نیست بلکه اهداف و ارزشهایی است که برای آن بهای سنگینی پرداخته شده که فسادستیزی، استکبارستیزی و کارکرد در راستای تقویت ارزشهای اسلام و انقلاب است.

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در  مجلس شورای اسلامی به  شناخت خود از دکتر قناعت و تحقیق مفصل درباره کارآمدی وی اشاره کرد و گفت: چهره‌ای جامع، مستحکم، بی،حاشیه و اهل کار است که با همه ظرفیت‌های سیاسی می‌تواند کار کند که از گذشته مدیریتی ایشان به نیکی یاد می شود و امروز استان خراسان جنوبی نیاز دارد که با همه ظرفیت‌های سیاسی اداره شود و فرهنگ تعامل و همکاری شکل بگیرد.

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان  در  مجلس یادآورشد: وحدت در استان خراسان جنوبی و حول محور آیت‌الله عبادی شکل بگیرد و به طور یقین بدون اتحاد و همدلی امکان عبور از سختی‌ها نخواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet