شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/10 14:44:00
سرویس استان ها
نوروزی با اشاره به اقدامات انجام داده در حوزه انتخابیه مطرح کرد؛

از نشستن پای درد دل قضات تا پیگیری مشکلات مردم

نماینده مردم رباط کریم، بهارستان و پرند در مجلس از هم‌اندیشی جهت احداث ۱۰ نیروگاه تجدیدپذیر در استان خبر داد و گفت: در جریان سرکشی از شعبات دادگاه بهارستان، پای حرف دل قضات، کارمندان شریف و زحمتکش و مردم در راستای پیگیری مطالبات آنان در کمیسیون قضایی مجلس نشستم.
از نشستن پای درد دل قضات تا پیگیری مشکلات مردم نماینده مردم رباط کریم، بهارستان و پرند در مجلس از هم‌اندیشی جهت احداث 10 نیروگاه تجدیدپذیر در استان خبر داد و گفت: در جریان سرکشی از شعبات دادگاه بهارستان، پای حرف دل قضات، کارمندان شریف و زحمتکش و مردم در راستای پیگیری مطالبات آنان در کمیسیون قضایی مجلس نشستم. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104558801076.jpg از,نشستن,پای,درد,دل,قضات,تا,پیگیری,مشکلات,مردم Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نظارت میدانی از رباط کریم، بهارستان و پرند، گفت: دیدار با مدیرکل محیط زیست استان و پیگیری مطالبات منطقه در امر محیط زیست، همچنین هم‌اندیشی جهت احداث 10 نیروگاه تجدیدپذیر در استان جهت نجات استان و منطقه و برگزاری چندین ملاقات مردمی به مناسبت هفته بسیج در راستای پیگیری و حل مشکلات و مطالبات آنان ازجمله این اقدامات به شمار می‌آیند.

نماینده مردم رباط کریم، بهارستان و پرند در مجلس شورای اسلامی از پیگیری مطالبات حوزه انتخابیه در ملاقات حضوری با سردار وحیدی وزیر کشور خبر داد و افزود: همچنین ضمن بازدید وزیر کشور و استاندار از حوزه انتخابیه، جلسه‌ای جهت مرتفع کردن مشکلات منطقه در حوزه انتخابیه تشکیل شد.

وی ادامه داد: سرکشی به چندین واحد تولیدی و صنعتی حوزه انتخابیه و چندین جلسه مشترک با مدیرعاملان شهرک‌های صنعتی منطقه، سرکشی از پروژه‌های عمرانی درحال انجام حوزه انتخابیه را باید به برنامه های اینجانب در هفته گذشته افزود.

نوروزی از حضور در افتتاحیه انتقال آب پساب تصفیه خانه پرند به فضای سبزشهر پرند خبر داد و گفت: همچنین شورای وحدت استان تهران در پرند درخصوص مسائل ملی و تقویت دولت و پشتیبانی از بزرگمردان استان به‌ویژه استاندار بسیجی، بومی و پرتلاش استان تهران تشکیل جلسه داد.

این نماینده مجلس اظهار کرد: همچنین بازدیدی از مرکز پزشکی هسته‌ای رباط کریم -که قرار است این مرکز به مرکز ملی غرب آسیا تبدیل شود-، داشتم و نشست مشترکی با فرمانداران، شهرداران و چند تن از روسای ادارات حوزه انتخابیه درخصوص مرتفع کردن مسائل مربوط به حوزه انتخابیه برگزار شد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با رئیس دادگستری شهرستان بهارستان و سرکشی از شعبات دادگاه، گفت: در جریان این سرکشی پای حرف دل قضات، کارمندان شریف و زحمتکش و مردم در راستای پیگیری مطالبات آنان در کمیسیون قضایی مجلس نیز نشستم و در پایان دیداری با مدیرکل آب منطقه‌ای استان تهران جهت مرتفع کردن مطالبات حوزه انتخابیه داشتم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet