شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/10 11:58:53
سرویس صحن
رحیمی جهان آبادی در تذکر شفاهی:

کارخانه سیمان تربت جام نیاز به جاده اختصاصی دارد

نماینده مردم تربت جام در مجلس خواستار احداث جاده اختصاصی برای کارخانه سیمان تربت جام شد تا ترددها از جاده اصلی جان مردم را نگیرد.
کارخانه سیمان تربت جام نیاز به جاده اختصاصی دارد نماینده مردم تربت جام در مجلس خواستار احداث جاده اختصاصی برای کارخانه سیمان تربت جام شد تا ترددها از جاده اصلی جان مردم را نگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104240016410.jpg کارخانه,سیمان,تربت,جام,نیاز,به,جاده,اختصاصی,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز مجلس در تذکری خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار جاده اختصاصی برای کارخانه سیمان تربت جام شد چرا که ترددها از جاده اصلی منطقه به جان مردم روستای عبدل آباد را می گیرند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه با اشاره به گذشت 6 سال توقف مسکن مهر تایباد، اظهار داشت: این پروژه را به عنوان آثار باستانی به آقای ضرغامی تحویل دهید چرا که دیگر صدای تایبادی ها شنیده نمی شود.

نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس در پایان خواستار اصلاح جاده ارتباطی تایباد- خواف شد که به دلیل تردد بیش از حد کامیون ها جان مردم را می گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet