شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/10 12:17:52
سرویس صحن
محفوظی در تذکر شفاهی:

به وضعیت جنگ زدگی آبادان و خرمشهر رسیدگی شود

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه وضعیت آبادان و خرمشهر به صورت جنگ زده باقی مانده است، گفت: از دولت می خواهیم به وضعیت جنگ زدگی آبادان و خرمشهر رسیدگی کند.
به وضعیت جنگ زدگی آبادان و خرمشهر رسیدگی شود نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه وضعیت آبادان و خرمشهر به صورت جنگ زده باقی مانده است، گفت: از دولت می خواهیم به وضعیت جنگ زدگی آبادان و خرمشهر رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202105109397033187.jpg به,وضعیت,جنگ,زدگی,آبادان,و,خرمشهر,رسیدگی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمجتبی محفوظی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز مجلس، گفت: جناب آقای رئیس جمهور خودرویی که با آن جا به جا می شوید خودروی فرتوت و فرسوده ای است و نیاز به اورهال و نوسازی دارد. با این خودرو جا به جا شدن ما را به سرمنزل مقصود نمی رساند چرا که ملت در فشار است، نیاز است که هر چه سریع تر نفراتی که قادر به انجام کار در سطح کشور نیستند با نفرات جوان، جهادی و انقلابی تازه نفس جابه جا شوند که بتوانیم نتیجه بگیریم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد، گفت: قرار بود با آمدن شما گمرکات فعال تر شوند، با شما که صحبت کرده بودیم قول داده بودید که وضعیت بهتر شود ولی متاسفانه برعکس آن چیزی که توقع داشتیم در حال حاضر صورت گرفته و گمرکات ما با آمدن شما و مجموعه ای که فعلا سرکار هستند به حالت خمودی رفته است.

وی خطاب به وزیر نیرو، گفت: به شما چندین بار تذکر در خصوص لایروبی رودخانه بهمنشیر داده بودم پاسخ هایی که وزارت متبوع شما به ما داده اند بسیار غیرمنطقی و غیر مستدل بوده است بنابراین مجددا طرح سوال داده اند چرا که تذکر کارساز نبود. اگر مجددا نتیجه نگیریم از راهکارهای دیگر استفاده خواهیم کرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: ما در آبادان و خرمشهر همچنان جنگ زده هستیم چه زمانی قرار است از این وضعیت جنگ زدگی خارج شویم. کوچه ها و خیابان های ما پر از چاله و نخاله است چه زمان قرار است آبادان و خرمشهر از این وضعیت خارج شوند اولین تذکر بنده در این دولت وضعیت جنگ زدگی است که همچنان گریبان گیر آبادان و خرمشهر است، خواهش می کنم آب و فاضلاب و آسفالت ما را از وضعیتی که هست خارج کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet