شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/11 14:09:00
سرویس فرهنگی
سجادی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت:

تعامل بین مجلس و دولت موجب خدمت بهتر به مردم می‌شود

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری نشست مشترک مجلس و دولت، گفت: تعامل بین مجلس و دولت، موجب خدمت بهتر به مردم در این فرصت طلایی می‌شود.
تعامل بین مجلس و دولت موجب خدمت بهتر به مردم می‌شود وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری نشست مشترک مجلس و دولت، گفت: تعامل بین مجلس و دولت، موجب خدمت بهتر به مردم در این فرصت طلایی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202108107790368760.jpg تعامل,بین,مجلس,و,دولت,موجب,خدمت,بهتر,به,مردم,می‌شود Icana

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در گفت‌‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره نشست مشترک مجلس و دولت که به مناسبت روز مجلس در صحن برگزار شد، عنوان کرد: جلسه مشترک مجلس و دولت، جلسه بسیار ارزشمند در مناسبت بسیار بزرگ یعنی سالروز گرامیداشت شهید مدرس بود که به سهم خودم از این جلسه استفاده کردم.

وی ادامه داد: در این جلسه ارزشمند از بزرگی‌ها، رشادت، تدین و انقلابی بودن شهید مدرس به نیکی یاد شد و در طول جلسه نیز درخواست هر دو قوا بر این مبنا بود که افزایش تعاملات طرفین به معنای اثرگذاری و اثرپذیری افزایش یابد.

سجادی یادآور شد: برای خود و وزارت ورزش تعامل بین قوا را به عنوان یکی از وظایف اصلی تعریف کردم و رئیس جمهور نیز همواره بر این مسئله تأکید دارند.

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: هر چقدر هماهنگی، همدلی، درک متقابل و تبادل اطلاعات بین قوا بیشتر و بهتر صورت گیرد، می‌توانیم از فرصت طلایی در دولت آیت الله رئیسی برای خدمت به مردم استفاده کنیم و در جهت حل مشکلات مردم گام برداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet