شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 11:16:18
سرویس استان ها
محمدیاری در معاونت عمرانی استانداری گیلان:

روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش تسریع شود

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در جلسه پیگیری روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش خواستار تسریع در روند این پروژه شد.
روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش تسریع شود نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در جلسه پیگیری روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش خواستار تسریع در روند این پروژه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202112108051686753.jpg روند,تکمیل,پروژه,کنارگذر,تالش,تسریع,شود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، حسن محمدیاری نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال و عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در معاونت عمرانی استانداری گیلان به منظور پیگیری روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این نشست گفت: در این نشست که در محل استانداری گیلان برگزار شد، در خصوص  تسریع در روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود:  همچنین در این نشست، صابر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان ، شاهکویی فرماندار تالش ، جمعی از مدیران استان گیلان ، کارفرما و پیمانکار این پروژه حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet