شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 11:13:18
سرویس استان ها
احمدی خبر داد

پیگیر حل مشکل زمین برای ساخت بیمارستان عسلویه

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: پیگیری برای حل مشکل ساخت بیمارستان علوم پزشکی در عسلویه را در اولویت کاری خود قرار داده ام.
پیگیر حل مشکل زمین برای ساخت بیمارستان عسلویه نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: پیگیری برای حل مشکل ساخت بیمارستان علوم پزشکی در عسلویه را در اولویت کاری خود قرار داده ام. https://cdn.icana.ir/d/019/202109105251099042.jpg پیگیر,حل,مشکل,زمین,برای,ساخت,بیمارستان,عسلویه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا‌های شهرستان عسلویه گفت: پیگیری برای حل و فصل مشکل زمین بیمارستان علوم پزشکی در عسلویه و آغاز ساخت آن در اولین فرصت یکی از اولویت‌های کاری‌ام است.

نماینده مردم  دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس با اشاره به جلسه‌های متعدد با مدیران هلدینگ‌ها در تهران، بر بهره گیری از مدیران بومی در سطح شهرستان، مشارکت بیشتر پتروشیمی‌ها در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، پرداخت عوارض آلایندگی براساس نظر کارشناسان و میزان تاثیرپذیری، تلاش برای کاهش مشکل اشتغال جوانان و راه اندازی آب‌شیرین کن‌های عسلویه برای کاهش مشکل آب تاکید کرد.

در این نشست نمایندگان اعضای شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا‌های عسلویه، در زمینه کمبود آب، اشتغال، لایروبی اسکله‌های عسلویه و نخل تقی، توزیع عادلانه عوارض ارزش افزوده و عوارض آلایندگی، تکمیل برخی طرح‌های عمرانی، برطرف شدن مشعل‌سوزی، نبود برخی ادارات در شهرستان عسلویه، استفاده از مدیران بومی در صنعت، مشکلات صدور اسناد ثبتی، و مشکلات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌علت نداشتن درآمد پایدار، مطالبی را مطرح کردند و تامین نیاز‌های مردم را خواستار شدند.

فرماندار عسلویه نیز دعوت از مدیران کل برای حضور در عسلویه به منظور چاره اندیشی مشکلات این شهرستان را یکی از برنامه‌هایش عنوان کرد و برای پیگیری مشکلات در سطح ملی همکاری نماینده مردم در مجلس را خواستار شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet