شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 13:54:35
سرویس استان ها
میرتاج الدینی خبر داد

ضرورت تعیین تکلیف انبارهای گمرک سهلان

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: نظر به ماهیت استراتژیک و اهمیت ژئوپلتیک گمرک سهلان و پتانسیل بالای آن در پشتیبانی از تولید و تولیدکننده باید تمهیدات لازم در جهت رفع اوضاع نابسامان این گمرک صورت بگیرد.
ضرورت تعیین تکلیف انبارهای گمرک سهلان نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: نظر به ماهیت استراتژیک و اهمیت ژئوپلتیک گمرک سهلان و پتانسیل بالای آن در پشتیبانی از تولید و تولیدکننده باید تمهیدات لازم در جهت رفع اوضاع نابسامان این گمرک صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44978.jpg ضرورت,تعیین,تکلیف,انبارهای,گمرک,سهلان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا میرتاج‌الدینی در یک گفت و گوی خبری اظهار کرد: فعالان حوزه تولید در گمرک سهلان با تطویل فرایند اخذ مجوزهای مربوطه و معافیت گمرکی و فرایند ارزیابی و ترخیص مواجه هستند که نتیجه آن دپوی هزاران تن ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولیدی در انبار گمرک و متروکه شدن آن‌ها است.

وی افزود: اتخاذ تمهیدات و اقدامات عملی وزارت اقتصاد و دارایی برای تسریع روند فوق و جلوگیری از متضرر شدن فعالان اقتصادی بخش خصوصی شد.

این نمالینده مردم در مجلس عنوان کرد: نظر به ماهیت استراتژیک و اهمیت ژئوپلتیک گمرک سهلان و پتانسیل بالای آن در پشتیبانی از تولید و تولیدکننده باید تمهیدات لازم در جهت رفع اوضاع نابسامان این گمرک صورت بگیرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در یک سال گذشته ده‌ها تن از نهاده‌های دامی در این گمرک مانده و در حال فاسد شدن بوده و بیش از سه ماه است که خطوط تولید چند شرکت ترخیص نشده که در نتیجه آن علاوه به تأخیر افتادن فرصت‌های شغلی برای جوانان، فعالان اقتصادی هم متضرر می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet