شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/13 12:51:00
سرویس اجتماعی
مقتدایی در نامه‌ای به وزرای جهاد و اقتصاد تاکید کرد:

ضرورت توجه جدی به استمهال وام کشاورزان و دامداران

نماینده اصفهان در مجلس در نامه ای به وزرای جهاد و اقتصاد یادآور شد که در شرایط فعلی کشاورزان و دامداران، امکان و توانایی بازپرداخت وام‌ها را ندارند و ضرورت دارد پیگیری لازم توسط وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی جهت استمهال وام‌ها به عمل آید.
ضرورت توجه جدی به استمهال وام کشاورزان و دامداران نماینده اصفهان در مجلس در نامه ای به وزرای جهاد و اقتصاد یادآور شد که در شرایط فعلی کشاورزان و دامداران، امکان و توانایی بازپرداخت وام‌ها را ندارند و ضرورت دارد پیگیری لازم توسط وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی جهت استمهال وام‌ها به عمل آید. https://cdn.icana.ir/d/019/202102109015622338.jpg ضرورت,توجه,جدی,به,استمهال,وام,کشاورزان,و,دامداران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، متن نامه  عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و امور اقتصاد و دارایی به شرح زیر است:

با عنایت به اینکه بانک‌های دولتی و خصوصی برابر با قانون، در سال‌های خشکسالی وظایف و تکالیفی همچون استمهال وام کشاورزان و دامداران و بخشودگی جریمه‌ها را داشته‌اند، ضرورت دارد با قید فوریت اقدام لازم به عمل آید.

در شرایط فعلی کشاورزان و دامداران، امکان و توانایی بازپرداخت وام‌ها را ندارند و ضرورت دارد پیگیری لازم توسط وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی جهت استمهال وام‌ها به عمل آید.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می‌نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet