شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/15 15:01:07
سرویس استان ها

عزیزی، رئیس فراکسیون نمایندگان جنوب کشور شد

پس از رای گیری میان نمایندگان جنوب کشور ابراهیم عزیزی به عنوان نماینده شیراز به عنوان رئیس، زاهدی نماینده کرمان به عنوان نائب رئیس و همچنین موسی احمدی به عنوان نماینده بوشهر و ملک فاضلی نماینده سروان به عنوان دبیر و شهباز حسن پور بیگلری هم به عنوان سخنگوی فراکسیون انتخاب شدند.
عزیزی، رئیس فراکسیون نمایندگان جنوب کشور شد پس از رای گیری میان نمایندگان جنوب کشور ابراهیم عزیزی به عنوان نماینده شیراز به عنوان رئیس، زاهدی نماینده کرمان به عنوان نائب رئیس و همچنین موسی احمدی به عنوان نماینده بوشهر و ملک فاضلی نماینده سروان به عنوان دبیر و شهباز حسن پور بیگلری هم به عنوان سخنگوی فراکسیون انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202012101846136608.jpg عزیزی،,رئیس,فراکسیون,نمایندگان,جنوب,کشور,شد Icana

ابراهیم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعلام این خبر گفت: تصمیمی اتخاذ شد مبنی بر اینکه برای حل مشکلات جنوب کشور؛ فراکسیون نمایندگان جنوب تشکیل شود تا این موضوعات را به صورت جدی دنبال کنیم که پس از رای گیری اینجانب به عنوان رئیس فراکسیون انتخاب شدم.

وی افزود: آقای زاهدی نماینده کرمان به عنوان نائب رئیس  و همچنین موسی احمدی نماینده بوشهر و ملک فاضلی نماینده سروان به عنوان دبیر و شهباز حسن پور بیگلری هم سخنگوی فراکسیون شدند.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: فراکسیون نمایندگان جنوب کشور به دنبال حل موضوعات و مسائل استانهای جنوبی نظیر خطوط راه آهن، آب، بزرگراه ها و آزاد راه ها است و امیدوارم بتوانیم با همدلی و تعامل چنین مشکلاتی را مرتفع کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet