ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/16 17:19:04
سرویس استان ها
مظلومی خبر داد

پیگیری برای حل مشکل زمین های شهر منصوریه

نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: در جلسه با مدیرکل اوقاف به دنبال حل زمین های منصوریه بوده ام و مقرر شد که این موضوع حل شود.
پیگیری برای حل مشکل زمین های شهر منصوریه نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: در جلسه با مدیرکل اوقاف به دنبال حل زمین های منصوریه بوده ام و مقرر شد که این موضوع حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202111102196418768.jpg پیگیری,برای,حل,مشکل,زمین,های,شهر,منصوریه Icana

محمد طلا مظلومی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت:  اخیرا دیداری با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان داشتم و در این دیدار نیز شهردار و شورای شهر منصوریه هم حضور داشتند.

نماینده مردم بهبهان در مجلس افزود: در این جلسه مقرر گردید، جهت واگذاری یک دانگ از زمین های شهر منصوریه در تملک اوقاف به مردم شریف منصوریه، به معادل آن زمین ها از محل منابع طبیعی شهرستان بهبهان، زمین تهیه گردد.

وی عنوان کرد: در پایان این جلسه مقرر گردید، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر منصوریه با رئیس منابع طبیعی شهرستان بهبهان، نشستی پیرامون این موضوع برگزار کنند و این مشکل رفع گردیده و دغدغه مردم محترم شهر منصوریه در این زمینه، به صورت نهایی مرتفع گردد.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: از روستاهای حوزه انتخابیه نیز بازدید به عمل آمد و مشکلات آنها را که بیشتر در زمینه آب، کشاورزی و دمداری بوده پیگیری کردم تا حل شوند.

مظلومی بیان کرد: پیگیری هایی نیز برای حل پروژه های عمرانی و راهسازی صورت گرفته ضمنا مجدانه به دنبال تجهیز فرودگاه بهبهان هستم تا اینکه راه اندازی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet