خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/16 20:00:00
سرویس فرهنگی
در نشست کمیسیون فرهنگى مطرح شد:

قول سجادى براى تکمیل پروژه‌های عمرانى در ورزشی

سخنگویی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر ورزش قول تکمیل پروژه‌های عمرانی در حوزه ورزش را دادند.
قول سجادى براى تکمیل پروژه‌های عمرانى در ورزشی سخنگویی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر ورزش قول تکمیل پروژه‌های عمرانی در حوزه ورزش را دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/53568.jpg قول,سجادى,براى,تکمیل,پروژه‌های,عمرانى,در,ورزشی Icana

مجید نصیرایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (سه شنبه 16 آذر ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست امروز کمیسیون فرهنگى با تغییرات جزیی برگزار شد؛ قرار بود در این نشست سجادی وزیر ورزش و جوانان پاسخگوی سوالات 9 نفر از نمایندگان مجلس باشد که به دلیل کمبود وقت این جلسه به گفتمان کوتاه سپری شد.

نماینده طبس، فردوس، بشرویه و سرایان افزود: در این نشست بیشتر موضوعات مربوط به مسائل و دغدغه‌های ورزشی مورد بررسی قرار گرفت و همچنین نمایندگان در این جلسه مشکلات و کمبودهای ورزشی استان‌های نظیر خراسان رضوی، هرمزگان، چهار محال و بختیاری ، قم و اصفهان که کمیسیون به آنها سفری داشته مطرح کردند.

وی افزود: از جمله موضوعات عنوان شده در این جلسه بحث تکمیل پروژه‌های عمرانی در حوزه ورزش بود که از جمله این‌ها بحث تأسیس پارک بانوان در استان‌ها مطرح شد و وزیر نیز قول تکمیل این پروژه‌ها را داد.

نصیرایی تصریح کرد: در ادامه نشست مرتضى آقا تهرانی، رئیس کمیسیون گزارشی از جزییات سفر خود به اسپانیا و شرکت در اجلاس اتحادیه بین المجالس کشورهاى جهان IPU ارائه کردند.

سخنگویی کمیسیون فرهنگی خاطر نشان کرد: در پایان جلسه اعضای کمیسیون ضمن بررسی موضوعات فرهنگی و هنری  گزارشی از برنامه‌های آتی کمیسیون فرهنگی ارائه کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet