خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/16 17:31:42
سرویس اقتصادی
وزیر راه و شهرسازی:

قانون جهش تولید مسکن بسیار دقیق و خوب است

وزیر راه و شهرسازی گفت:در قانون جهش تولید مسکن مصوب مجلس، ایراداتی که در طرح مسکن مهر وجود داشت رفع شده است و قانونی که هم اکنون در حال اجرا می باشد بسیار دقیق و خوب است.
قانون جهش تولید مسکن بسیار دقیق و خوب است وزیر راه و شهرسازی گفت:در قانون جهش تولید مسکن مصوب مجلس، ایراداتی که در طرح مسکن مهر وجود داشت رفع شده است و قانونی که هم اکنون در حال اجرا می باشد بسیار دقیق و خوب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202108101277397705.jpg قانون,جهش,تولید,مسکن,بسیار,دقیق,و,خوب,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی که برای ارائه گزارش از روند اجرای قانون جهش تولید مسکن در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور پیدا کرده بود در خصوص این قانون گفت:طرح مسکن مهر که سابقا در کشور اجرا شده بود، طرح خانه سازی بود ولی قانون جهش تولید مسکن طرحی برای شهرسازی است. 

وی افزود:در طرح مسکن مهر مزایا و ایراداتی وجود داشت که هم اکنون نیز درگیر رفع ایرادات آن هستیم و واحد های بسیاری در شهرهای مختلف وجود دارد که هنوز تکمیل نشده اند ولی در قانون جهش تولید مسکن که مجلس یازدهم آن را تصویب کرد این ایرادات برطرف شده است.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:در کل می‌توان گفت قانون جهش تولید مسکن مجلس یازدهم قانون بسیار دقیق و خوبی است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet