شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/17 17:18:24
سرویس استان ها
قاسمی پور:

بازنگری در طرح ساماندهی مرز باشماق الزامی است

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس،گفت: اولتیماتوم یک ماهه به راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، به عنوان متولی پایانه مرز باشماق جهت اجرای آخرین بازنگری موردنیاز در طرح ساماندهی مرز باشماق در  دستور کار قرار گرفت.
بازنگری در طرح ساماندهی مرز باشماق الزامی است نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس،گفت: اولتیماتوم یک ماهه به راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، به عنوان متولی پایانه مرز باشماق جهت اجرای آخرین بازنگری موردنیاز در طرح ساماندهی مرز باشماق در  دستور کار قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100454222861.jpg بازنگری,در,طرح,ساماندهی,مرز,باشماق,الزامی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شیوا قاسمی پور در تشریح دیدار با  معاون مدیریت و توسعه گمرک جمهوری اسلامی ایران و استاندار کردستان،گفت: در این دیدار دستگاه‌های متولی مکلف شدند هر ماه یک جلسه را در خصوص پیگیری آخرین وضعیت و‌ مشکلات مرز باشماق را به صورت مستمر در مریوان و مرکز استان برگزار کنند.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولتیماتوم یک ماهه به راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، به عنوان متولی پایانه مرز باشماق جهت اجرای آخرین بازنگری موردنیاز در طرح ساماندهی مرز باشماق در دستور کار قرار گرفت.

 وی ادامه داد: اختصاص یک دستگاه X_Ray به مرز باشماق و تعمیر، نوسازی و بازسازی دستگاه X_Ray موجود در داخل مرز باشماق، اختصاص پنج دستگاه خودرو سواری جهت ایاب و ذهاب پرسنل گمرکات استان کردستان و همچنین موظف شدن شرکت نفت به انجام پایش‌ در موقعیت مناسب که موجب ایستایی در حمل و نقل بار و مسافر نشود در  جلسه مذکور مقرر شد.

 قاسمی پور افزود: بررسی و پیگیری مشکل زمین‌های داخل طرح ساماندهی مرز باشماق در تهران تا در اسرع وقت پایانه بتواند ادامه عملیات اجرایی ساماندهی مرز را انجام دهد. 

 وی با بیان اینکه ساخت ساختمان اداری گمرک به صورت ملی منطقه‌ای  در دستور کار قرار گرفت یادآورشد: ایجاد شرایط خرید زمین و ساخت مسکن برای پرسنل گمرک باشماق در قالب منازل سازمانی و درخواست تهیه زمین موردنیاز جهت ساخت ساختمان اداری گمرک در مرز باشماق از دیگر دستور کارهای بود که مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet