هدر اصلی
1388/09/22 12:09:00
سرویس صحن

نمایندگان مجلس اهانت به تمثال امام (ره) را محکوم کردند

**۲۳۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، هتک حرمت به حضرت امام خمینی(ره) را محکوم و اعلام کردند که پاسخ قاطع این حرکت را خواهند داد.

متن نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می‌باشد:

انا لله و انا لله راجعون

این انقلاب بی نام خمینی (ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

(رهبر انقلاب آیت الله خامنه‌ای)

بی شک تحول بزرگی که حضرت امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی در جهان ایجاد کرد نقطه عطفی در سرنوشت ملت‌های ستمدیده و مبارزه آنها با مستکبران جهانی بود.

امام خمینی توانست با احیای اسلام ناب محمدی (ص) بیداری اسلامی را در جهان اسلام وسعت بخشد و توازن قوا را در سطح جهان به نفع مستضعفان بر همه زند، به همین جهت استکبار جهانی هرگز دست از دشمنی و کینه توزی نسبت به این رهبر بزرگ الهی برنخواهد داشت، استکبار کینه خود را توسط وابستگان، فریب خوردگان و زخم خوردگان داخلی هر از چند گاهی بروز می‌دهد.

خبر تاسف بار جسارت به حریم الهی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیان گذار جمهوری اسلامی را از رسانه‌ها شنیدیم، این اقدام ننگین که خشم انقلابی است حزب الله را در ایران اسلامی و جهان اسلام در پی داشته است نشانه رذالت دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بوده و یقینا نشانه شکست و به پایان رسیدن خط فتنه گران است، خط فتنه این بار هر چند ناشیانه می‌کوشد، اما حضور آگاهانه جوانان دانشجو نشان داد که فرزندان خمینی کبیر همچنان پاسدار راه و رسم او هستند.

ما نمایندگان مردم بزرگوار و انقلابی ایران ضمن محکوم کردن این فاجعه عظیم اعلام می‌داریم که:

1- نخبگان، دانشجویان، استادان، روحانیون، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، بازار و کلیه اقشار مردم نسبت به این عمل ننگین پاسخ قاطعانه‌ای داده و به دشمنان خارجی و مزدوران داخلی نشان می‌دهیم که ملت ایران مانند گذشته همچنان خط امام و ولایت را با قاطعیت تمام پاس می‌دارد.

لازمست به خاطر حضور فعال و چشمگیر استادان و دانشجویان در روزهای 16 آذر و روزهای پس از آن را که تمام فتنه‌های استکبار آن را با ناکامی مواجه کرد از آن صمیمانه سپاسگزاری کنیم و اعلام کنیم که ما به وجود چنین دانشجویانی افتخار می‌کنیم.

3- از حوزه‌های علمیه، جامعه مدرسین، جامعه روحانیت مبارز، ائمه جمعه و وعاظ و علماء، دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور، بازاریان، بسیجیان و مردم متدین و انقلابی ایران که در روزهای اخیر بار دیگر حمایت بی دریغ خود را از حضرت امام خمینی (ره) و ولایت فقیه نشان دادند تشکر می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم که از این پس نیز در برابر این فتنه سیاه ساکت ننشینند و تاریخ فتنه از استکبار جهانی، سران فتنه و آشوبگران اعلام بیزاری کنند.

4- از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که با نقش روشنگرانه خود ماهیت جریان فتنه را به مردم حزب الله نشان داد تشکر می‌کنیم و این اقدام شجاعانه سنجیده و به حق صدا و سیما را مورد حمایت قرار می‌دهیم.

5- ضروری است تا دستگاه قضایی بدون مماشات با تمام کسانی که در خصوص بوجود آوردن چنین صحنه‌هایی شومی نقش داشته‌اند و در ماه‌های اخیر فتنه‌گری کرده و دشمنان امام (ره) را به جسارت واداشته‌اند برخورد قاطع نماید.

6- شاسته بود شخصیت‌های که خود را به امام نزدیک‌تر می‌پندارند و مدعی پیروی از آن بزرگوار هستند پیش از همه در این حرمت شکنی‌ها به پا می‌خواستند و به جای توجیه و تکذیب اهانت‌های که نسبت به مبانی و تصاویر امام راحل در تجمعات ضد انقلاب صورت گرفته به خود بازمی‌گشتند و از خود می‌پرسیدند که کوتاهی آنها چه نقشی در این اقدام زشت بی حرمتی به ساخت قدس امام خمینی (ره) داشته است.

7- بار دیگر با صدای بلند اعلام می‌کنیم که تنها برون رفت در برابر توطئه‌های شوم جریان استکبار جهانی همانگونه که امام راحل فرمودند پشتیبانی تام و تمام از ولایت مطلقه فقیه بوده است، بنابراین خطاب به رهبر عزیزمان می‌گوییم که رهبر از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن

8- نمایندگان مجلس شورای اسلامی همگام با ملت بزرگ ایران در میثاق با حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران اقدامات فتنه انگیز عده‌ای خود فروخته که در توهین به اسلام و حضرت امام (ره) انجام دادند محکوم می‌نماید و با اعلام حمایت از دانشجویان عزیز مسلمان و عدالت خواه و انقلابی امروز یکشنبه 22/9/88 پس از نماز مغرب و عشاء در جمع دانشجویان عزیز در مرقد حضرت امام (ره) حضور می‌یابند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet