هدر اصلی
1388/09/22 15:43:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور

کامران خواستار تجدید نظر در رابطه با انگلستان شد

**نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خواستار تجدید نظر وزارت امور خارجه در رابطه با انگلستان شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حسن کامران" روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور خود گفت: حضور حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب زلزله سیاسی در دنیا و ایران ایجاد کرد.

نماینده مردم اصفهان ادامه داد: مردم ما به برکت عاشورای حسینی و محرم دشمن شناسند.

وی خاطر نشان کرد: سردمداران استکبار جهانی بدانند اینجا ایران است، گرانادا نیست، اینجا فرزندان محرم و عاشورا دارد، همین مردم شما را به خاک سیاه می‌نشانند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و در مجلس شورای اسلامی  یادآور شد: اوباما رییس جمهور آمریکا غلط می‌کند حرف‌های بی‌ربط در خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌زند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به وزیر امور خارجه تذکر می‌دهم در خصوص رابطه با انگلستان تجدید نظر کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید برنامه کوتاه مدت و بلند مدت در خصوص رابطه با انگلستان اعمال شود.

کامران در ادامه خاطر نشان کرد: مردم ما مراجع را زنده نگه می‌دارند چون فکر آنها خلاق است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح تحول اقتصادی گفت: دولت باید با احتیاط و دقت نظر کامل و دقیق لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها را به اجرا گذارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از نامگذاری امسال به عنوان سال اصلاح الگوی مصرف توسط حضرت آیت الله خامنه‌ای مقام عظمای ولایت گفت: دستگاه‌های دولتی باید به اصلاح الگوی مصرف توجه ویژه‌ کنند و لازم است سفرهای خارجی در این میان ساماندهی شود.

وی در ادامه توجه به آرامش و وحدت را به عنوان دو عامل مهم و اساسی که مقام معظم رهبری همواره بر آن تاکید دارند بسیار ضروری و مهم دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet