هدر موبایل
1388/09/22 13:18:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم تهران:

دفاع از امام (ره) وظیفه همگانی است

**آقاتهرانی با تاکید براینکه دفاع از امام (ره) وظیفه همگان است، از موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) خواست که احیاگر افکار و دیدگاه‌های امام باشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ‌مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران درجمع خبرنگاران ضمن محکوم کردن هتک حرمت امام خمینی (ره) گفت: ما هرچه داریم از نظام، ‌انقلاب‌ و فرامین حضرت امام (ره) است و کسانی که در برنامه‌های خود شکست می‌خورند دست به چنین کارهایی(توهین به ساحت امام (ره) ) می‌زنند.

وی با اشاره به انتشارمقاله‌ای در روزنامه اطلاعات در 17 دی ماه سال 56 افزود: در واقع از 17 دی‌ماه توهین به امام(ره) و انقلاب شروع شد و زمانی که رشیدی مطلق به امام توهین کرد، مردم این مساله را برنتابیدند و همین منجر به انقلاب شد. البته در آن زمان امام(ره) در ایران نبودند.

نماینده تهران تصریح کرد: امام همچنان در میان مردم زنده است و مردم او را دوست دارند. حیات معنوی ما به وجود حضرت امام(ره) است و ما زیبایی ولایت فقیه را در رفتارهای امام و رهبر انقلاب می‌بینیم و مردم همچنان در این راه هستند و بدون آنکه کسی آنها را تحریک کند، بهتر است خواص در صحنه حاضر شوند و از امام دفاع کنند.

آقاتهرانی با تاکید براینکه دفاع از امام (ره) وظیفه همگان است، از موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام (ره) خواست که احیاگر افکار و دیدگاه‌های امام باشد.

وی در مورد اعتراضی که نسبت به صدا و سیما درباره پخش این تصاویر صورت گرفت، گفت:‌ وظیفه صدا و سیما در این زمینه روشنگری است و مردم باید بفهمند که دشمنانشان چه کسانی هستند.

آقا تهرانی در مورداینکه آیا پاره کردن عکس امام به صورت یک اتفاق بوده، گفت: چنین کاری در نیویورک هم انجام شد و همین چند وقت پیش توهین‌های بدتری کردند و به بالاتر از امام هم توهین کردند و اهل بیت را هم مورد اهانت قرار دادند تا چه زمانی باید چشم مان را روی این مسائل ببندیم، مردم باید بفهمند که چه کسانی از چه جایی حمایت می‌کنند.

وی گفت: برخی کسانی که خود در انقلاب نقش داشتند چگونه است که یک مرتبه پنجر می‌شوند؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet