شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/10/24 13:48:03
سرویس اقتصادی
خدابخشی مطرح کرد؛

10 هزار میلیارد تومان برای مدیریت بحران در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با تایید اعضای این کمیسیون از محل ماده ۱۷ قانون مدیریت بحران ۱۰ هزار میلیارد تومان برای مدیریت بحران در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد تا در صورت وقوع بحران بتواند سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند.
10 هزار میلیارد تومان برای مدیریت بحران در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با تایید اعضای این کمیسیون از محل ماده 17 قانون مدیریت بحران 10 هزار میلیارد تومان برای مدیریت بحران در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد تا در صورت وقوع بحران بتواند سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101102576223360.jpg 10,هزار,میلیارد,تومان,برای,مدیریت,بحران در,اختیار,وزارت,کشور,قرار,می‌گیرد Icana

محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال 1401 در جلسات این کمیسیون گفت: تبصره‌های بودجه با توجه موضوع به کمیته های تخصصی این کمیسیون ارسال شده بود و اکنون در حال بررسی پیشنهادات و گزارش این کمیته ها هستیم.

وی ادامه داد: بررسی جزئیات و بندهای تبصره‌های بودجه به اتمام رسید. در این نشستها پیشنهادات مربوط به حوزه وزارت کشور و شهرداری‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تایید نمایندگان از محل ماده 17 قانون مدیریت بحران 10 هزار میلیارد تومان برای مدیریت بحران در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد تا در صورت وقوع بحران در کشور آنها بتواند سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند.

خدابخشی تاکید کرد: پیش از این در زمان وقوع بحران دولت باید برای هزینه کرد این بودجه تصمیم‌گیری می کرد اما اکنون با این پیشنهاد، وزارت کشور می‌تواند با داشتن بودجه در اختیار نسبت به وقوع بحران اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet