هدر موبایل
1386/08/30 14:43:00
سرویس کمیسیون ها

چمران: با انحلال شوراها صد درصد مخالف هستیم

رئیس شورای شهر تهران گفت: با انحلال شوراها صد درصد مخالف هستیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص ماده 16 لایحه ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مبنی بر تخفیف 50 درصدی عوارض ساخت و ساز به اقشار کم درآمد گفت: تخفیف دادن به هر میزانی باشد خوب است و ما نیز با آن موافقیم ولی باید به گونه ای باشد که جبران شود.

چمران گفت: در برخی از شهرهای کوچک حقوق رفته گر و کارمندان با دو سه ماه تاخیر پرداخت می شود که با این تخصیص دادن ها این شهرها دچار مشکل خواهند شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این که چرا در برخی شهرها و شوراهای شهر زمانی که می خواهند شهردار اصلاح طلب انتخاب کنند با مخالفت استاندار مواجه می شوند گفت: دلیل این موضوع را از خود استانداران که این کارها را انجام می دهند بپرسید.

چمران در ارتباط با پرونده اختلاس حبیب الهیان گفت: این موضوع کذب محض است. ایشان از شخصیت های بی نظیر و معتقد و دانشمند بوده و بحث اختلاس اساسا کذب محض است و هیچگونه حقیقتی ندارد.

وی در خاتمه در ارتباط با بودجه متروی تهران گفت: برای تخصیص این بودجه تلاش های زیادی صورت گرفته است، شاید مشکل مالی باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet