هدر موبایل
1388/09/25 13:17:00
سرویس صحن
نماینده شهرکرد در نطق میان دستور:

ایران درسرانه تولید ناخالص ملی رتبه 89 را در دنیادارد

**به گزارش خبرنگار خانه ملت،نصرا... ترابی روزچهارشنبه در سخنرانی میان دستور خود گفت: جایگاه کشورمان ازنظر نرخ تورم و بیکاری رتبه دهم دنیاست.

نماینده شهرکرد خاطر نشان کرد: در زمانی جمعیت شاغل در منطقه ویژه عسلویه 60 هزار نفر بود، اما اکنون به 8 هزار نفر هم نمی‌رسد نماینده مردم شهر کرد در مجلس شورای اسلامی و با اشاره دو خصلت ناپسند چاپلوسی و ظاهربینی اشاره کرد و افزود: دو خصلت ناپسند در دو دوران تاریخ وارد فرهنگ ایرانیان شد،‌ یکی خصلت چاپلوسی که مربوط به حمله مغول می‌شود دیگری هم خصلت ظاهربینی است که از زمان صفویه که به رغم تاثیر خوب انقلاب اسلامی در کاهش این دو خصلت ناپسند به مرور شاهد عودت این خصایص هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بالاترین حُبی که از حب فرزند و مال و شهوت هم بالاتر است حب ریاست و حفظ قدرت است.

وی خاطر نشان کرد: طی مقایسه سال 88 با سال 87 بیانگر این است طی سال گذشته نسبت به سال قبل هزینه‌ روستائیان چهارمحال بختیاری 24 درصد و افزایش درآمد آنها 9 درصد کاهش یافته که به معنی این است قدرت خرید مردم 33 درصد کاهش یافته است.

این نماینده مجلس یادآور شد: کل صادرات غیرنفتی ایران طی 8 ماه گذشته 26 میلیارد دلار و جمع واردات 32 میلیارد دلار بوده است.

وی تصریح کرد: عده‌ای دوشادوش دشمنان انقلاب به دنبال ضد انقلاب سازی هستند آنچنان پا را فراتر گذاشته‌اند که حتی وقتی نوه حضرت امام(ره)، فرزند شهید بهشتی، فرزند شهید مطهری، فرزند شهید همت و سایرین طبق سلیقه و خواست آنها صحبت نمی‌کنند آنها را هم در خط ضد انقلاب می‌شمارند حال وضع دانشجویان و نخبگان که دیگر معلوم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet