هدر اصلی
1388/09/25 13:46:00
سرویس صحن
حسین نژاد در نطق میان دستور:

تلاش دشمن کم رنگ نمودن حرکتهای دین مدارانه است

**نماینده شیروان اظهار داشت: دشمنان نقاط حساس و عطف تمامی حرکت‌های دین مدارانه را شناسایی و در طول تاریخ رمز پیروزیشان کمرنگ نمودن، یا حذف این حربه‌های قوی دینی بوده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:ملت بزرگ ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانو اطاعت از رهبری را محور کاری خود قرار دادند ،و وحدت و همدلی و زنده نگه داشتن و وفاداری به دویست هزار شهید و جانباز را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد رضا حسین‌نژاد روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: دشمنان قسم خورده نظام امروز می‌دانند که امام راحل و رهنمودهایش به عنوان چراغی برای هدایت انقلاب اسلامی است پس قصد دارند با تخریب‌ دشمنی خود را اثبات کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی آگاهند که مقام معظم رهبری به عنوان خورشید درخشان نظام مقدس است.

وی تصریح کرد: تا زمانی که مردم ما عاشورایی می‌اندیشند و عاشورایی زندگی می‌کنند تمام این حرکتهای دشمن بیهوده و عقیم است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه محرم این ماه درس‌آموزی و تزکیه قرار داریم که امام راحل فرمودند محرم و صفر را زنده نگه دارید، محرم درس عاشورایی بودن را به ما می‌دهد محرم یادآور سرنوشت قومی است که دنیاپرستی را به خداپرستی ترجیح داده و مدتها با سرنوشت شومی زندگی کرده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: آنچه که امام حسین(ع) را به حج نیمه تمام و حرکت به سوی کربلا سوق می‌دهد احیاء دین و ارزش‌های دینی است و آنچه که حضرت امام خمینی (ره) را به تحمل تبعیدها و شهادت رسیدن فرزند ارشدش و شهدای انقلاب سوق داد احیاء ارزش‌های دینی در زمان رژیم ستم شاهی است.

حسین‌نژاد در ادامه افزود: آنچه که مقام معظم رهبری را استوار در مقابل زیاده‌خواهی غرب و استکبار جهانی نگه داشته حفظ ارزش‌های دینی و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان نقاط حساس و عطف تمامی حرکت‌های دین مدارانه را شناسایی و در طول تاریخ رمز پیروزیشان کمرنگ نمودن، یا حذف این حربه‌های قوی دینی بوده است.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet