هدر اصلی
1388/09/29 15:22:00
سرویس کمیسیون ها
عباسپور از جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد:

بررسی اعطای 200 مجوز مدرسه غیرانتفاعی به معاونان علی احمدی

**کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موضوع اعطای ۲۰۰ مدرسه غیرانتفاعی به معاونان علی احمدی را بررسی می کند.

علی عباسپور رییس آموزش و تحقیقات در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: به کمیسیون اعلام شده بود که علی احمدی وزیر سابق آموزش و پرورش  در طی صورت جلسه‌ای 200 مجوز غیرقانونی مدارس غیرانتفاعی را برای معاونان خود صادر کرده و البته این صورت جلسه توسط رییس جمهور ابطال شد.

وی افزود: از نقطه نظر اجرایی از انجام این کار جلوگیری شده است اما کسانی که در این مسئله نقش داشتند باید مشخص شوند؛ به همین دلیل قرار است مسئولان مربوطه سه‌شنبه این هفته در کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر شوند و در این باره توضیح دهند.

عباسپور تصریح کرد: در این جلسه هم 200 مجوز غیرقانونی و یک مورد مدرسه غیرانتفاعی در مالزی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت تا صحت و سقم این مسائل مشخص گردد.

وی در واکنش به اظهارات ابراهیم‌پور معاون مدارس غیردولتی مبنی بر ارسال نامه به رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و عدم پاسخ ایشان گفت: این موضوع صحت ندارد و نامه‌ای از ایشان به دست من نرسیده است، آنها نباید از ما مدرک بخواهند بلکه ما باید از آنها اسناد و مدارک بخواهیم.

عباسپور تصریح کرد: در آن زمان هم نامه‌ای برای صحت و سقم این موضوع نامه‌ای را به آقای محسن‌پور سرپرست وقت وزارت آموزش و پرورش فرستادم و در این باره توضیح خواستم اما پاسخ ایشان مبهم بود.

وی گفت: درجلسه‌ای که سه‌شنبه همین هفته برگزار می‌شود قرار است 200 مجوز غیرقانونی مدارس غیرانتفاعی باتوجه به مدارکی که در اختیار ما قرار دارد و نقل و قول‌هایی که هم صورت گرفته است مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet