هدر اصلی
1388/09/30 13:57:00
سرویس کمیسیون ها
در آینده نزدیک در صحن علنی انجام می شود

بررسی طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران با تصویب در کمیسیون به صحن‌علنی مجلس ارائه می‌شود.

"هادی مقدسی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت،‌اظهار داشت: با تصویب طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران در کمیسیون اجتماعی مجلس به زودی این طرح در صحن‌علنی خانه ملت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران در صورت به تصویب نهایی رسیدن در مجلس امتیازات ویژه‌ای را برای این قشر فداکار فراهم می‌آورد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران مسایل مربوط به ادامه تحصیل فرزندان شهدا، رفع مشکلات مالی و مادی ایثارگران و خانواده‌های شهدا را مدنظر قرار می‌دهد.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ازدیگر مواردی که در طرح جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران مدنظر قرار گرفت حل مشکل مسکن است.

مقدسی در ادامه افزود: همچنین در طرح جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران  سعی شده امتیازات و تشویق‌هایی برای فرزندان شاهد در حد، نشان‌های دولتی برای تجلیل از مقام آنها مدنظر گرفته شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تصویب طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران موجب می‌شود تا مسایل و مشکلات و دغدغه‌های سی ساله مربوط به ایثارگران،‌جانبازان و خانواده شهدا تا حدودی پاسخ داده شود.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران به واقع تشکر،‌سپاس از زحمات ایثارگران، شاهدان خواهد بود.

وی تصریح کرد: اجرای طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران موجب فرهنگ‌سازی در جامعه و افزایش روحیه ایثارگری خواهد شد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet