خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1401/02/20 12:28:02
سرویس بین الملل
طاهری در یادداشتی مطرح کرد:

تبعات جنگ روسیه و اوکراین در کشور جعلی اسرائیل

نماینده مجلس تاکید کرد: تبعات حمایت غرب از اوکراین بزودی زود در اسرائیل دیده خواهد شد. شکاف حکومتی به علت حمایت اکثریت اشکنازی ها از روسیه بزودی منجر به دو دستگی در دولت جعلی اسرائیل و اختلافات عمیق خواهد شد.
تبعات جنگ روسیه و اوکراین در کشور جعلی اسرائیل نماینده مجلس تاکید کرد: تبعات حمایت غرب از اوکراین بزودی زود در اسرائیل دیده خواهد شد. شکاف حکومتی به علت حمایت اکثریت اشکنازی ها از روسیه بزودی منجر به دو دستگی در دولت جعلی اسرائیل و اختلافات عمیق خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101194611382.jpg تبعات,جنگ,روسیه,و,اوکراین,در,کشور,جعلی,اسرائیل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در یادداشتی به تبعات جنگ روسیه و اوکراین پرداخت و نوشت:  حال که تمام غرب در حمایت از اوکراین قد علم کرده اند. روسیه باید مجددا به سیاست های خود در منطقه و اروپا نگاه دقیقی داشته و مجبور است در بسیاری از آنها تجدید نظر کند. جهان جدیدی در شرف تولد است.

متن کامل این یادداشت را در ادامه بخوانید:

یهودیان سرزمین های اشغالی از نظر میزان قدرت در حاکمیت دارای خاستگاه‌های متفاوت و از ملیت‌های گوناگون هستند. یهودیان در سرزمین‌های اشغالی به نامهای  اشکنازی ها، افرائیم، حریدیم یا حیصیدیم و فالاشا ها معروف هستند. تقریبا اکثر پست‌های مهم حکومتی و نظامی و امنیتی در اختیار اشکنازی ها است. همچنین عمده سرمایه‌داران یهودی مقیم اسرائیل از اشکنازی ها هستند. اکثریت اشکنازی ها دارای ملیت روسی هستند. حریدیم ها ( حدود ۲ میلیون نفر) در سرزمین های اشغالی نیز عمدتا ریشه اسلاوی دارند بشدت ارتدوکس و تند رو و تابع تلمود هستند. اصلا حریدیم ها را یهودیان تلمودی می‌نامند. اکثریت حریدیم ها خود را به متعلق به اروپای شرقی مخصوصا روسیه می دانند.

تبعات حمایت غرب از اوکراین بزودی زود در اسرائیل دیده خواهد شد. شکاف حکومتی به علت حمایت اکثریت اشکنازی ها از روسیه بزودی منجر به دو دستگی در دولت جعلی اسرائیل و اختلافات عمیق خواهد شد. قطعا روسیه نمی‌تواند مثل قبل مواضع سیال در مسائل خاورمیانه داشته  باشد. روسیه همواره در سالهای قبل یکی از حامیان پنهان اسرائیل محسوب می شده و جالب است بدانید که در ابتدای تشکیل دولت جعلی اسرائیل اولین کشوری که این ها را به رسمیت شناختند اتحاد جماهیر شوروی و سپس آمریکا بود. جنگ روسیه و اوکراین باعث جهت گیری روسیه به سمت فلسطینی و جریان مقاومت خواهد شد. جهت گیری‌های روسیه در سال های قبل دارای خاستگاه های تاکتیکی بوده ولی امروز روسیه مجبور است به صراحت در باره اسرائیل موضع گیری کند.

 حال که تمام غرب در حمایت از اوکراین قد علم کرده اند. روسیه باید مجددا به سیاست های خود در منطقه و اروپا نگاه دقیقی داشته و مجبور است در بسیاری از آنها تجدید نظر کند. جهان جدیدی در شرف تولد است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet