هدر اصلی
1401/02/20 12:30:40
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی:

مسئولان مراقب عملکرد گزارشگر حقوق بشر باشند

نماینده مردم محلات در مجلس تصریح کرد: مسئولان مراقب باشند؛ این خانم گزارشگر حقوق بشر که چند روزی است به کشورمان آمده است و بنا است از جاهای مختلف بازدید به عمل آورد همان خانمی است که بعد از حضور در ونزوئلا باعث تحریم‌های جدید علیه این کشور شد.
مسئولان مراقب عملکرد گزارشگر حقوق بشر باشند نماینده مردم محلات در مجلس تصریح کرد: مسئولان مراقب باشند؛ این خانم گزارشگر حقوق بشر که چند روزی است به کشورمان آمده است و بنا است از جاهای مختلف بازدید به عمل آورد همان خانمی است که بعد از حضور در ونزوئلا باعث تحریم‌های جدید علیه این کشور شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202110102324516189.jpg مسئولان,مراقب,عملکرد,گزارشگر,حقوق,بشر,باشند Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 20 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: امروز سالروز تخریب قبور ائمه بقیع است. این حادثه غیراسلامی و هولناک و البته غیرانسانی را به محضر حضرت بقیه‌الله و همه مسلمانان، آزادگان و شیعیان تسلیت عرض می‌کنم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: این تفکر متحجر جز تخریب، خونریزی، قتل و غارت هیچ نتیجه‌ای ندارد.

وی در تذکری با اشاره به حضور گزارشگر حقوق بشر در ایران گفت: این خانم گزارشگر حقوق بشر که چند روزی است به کشورمان آمده است و بنا است از جاهای مختلف بازدید به عمل آورد همان خانمی است که بعد از حضور در ونزوئلا باعث تحریم‌های جدید علیه این کشور شد و دوستان و مسئولان مراقب باشند. ایشان سرپل‌ها را شناسایی نکند و موجب مشکل بیشتر برای کشور نشود.

سلیمی در تذکر پایانی خود خواستار حل مشکل شیرخشک کودکان دارای حساسیت شد و از وزیر بهداشت خواست هر چه سریعتر در این باره تدبیر کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet