هدر اصلی
1401/02/24 09:54:26
سرویس استان ها
دنیا مالی:

پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی اولویت اصلی است

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه نرخ بالای بیکاری در روستای بشمن نگران کننده است، گفت: پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی اولویت اصلی است.
پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی اولویت اصلی است نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه نرخ بالای بیکاری در روستای بشمن نگران کننده است، گفت: پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی اولویت اصلی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202103101881244662.jpg پروژه,انتقال,آب,به,روستاهای,غرب,انزلی,اولویت,اصلی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی در اولین دوره یادواره شهدا روستای بشمن با تاکید بر رشادت های شهیدان و بزرگان در این راه، بر پاسداری راه شهدا و نکوداشت یاد آنها تاکید کرد.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در اولین مراسم یادواره چهار شهید روستای بشمن، گرامیداشت یاد شهداء را وظیفه ایی ملزم برای همگان  است و  ارتقاء آگاهی پیرامون زندگی شهداء  باید در  دستور کار قرار بگیرد.

وی نرخ بالای بیکاری در روستای بشمن را نگران کننده توصیف کرد و از مسئولان اجرایی روستا خواست تا با پایشی دقیق و اصولی نیازمندی ها را دسته بندی کرده و گزارشی اجرایی و اصولی در راستای حل این بحران ارائه دهند. 

دنیامالی پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی را اولویت اصلی در این حوزه دانست که به خوبی در حال انجام است تا مشکل عمده آب اهالی روستاهای غرب شهرستان بندرانزلی حل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet