حلول ماه ربیع الاول
1388/10/04 12:27:00
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

مشکلات دانشگاه‌ها با تفکیک جنسیتی بیشتر می‌شود

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها ضرورتی ندارد انجام گیرد.

محمد قیوم دهقانی روز در خصوص اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها به خبرگزاری خانه ملت گفت: انجام طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها به صلاح نیست در شرایط حاضر اجرا شود چرا که ما با مشکلات و کمبودهای بسیاری در زمینه امکانات و نظام آموزشی مواجهیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر بنا باشد تصمیمی در خصوص طرحی با اهمیت طرح تفکیک جنسیتی صورت گیرد باید با مجوز مجلس شورای اسلامی همراه باشد.

نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باید متوجه باشد که آیا امکانات لازم برای اجرای طرح تفکیک جنسیتی را در اختیار دارد یا خیر؟ که به نظر می‌رسد فاقد این امکانات باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرحان طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ باید متوجه باشند اگر در پی این هستند که می‌خواهند مشکلات را در دانشگاه‌ها رفع کنند با چنین اقداماتی موفق نمی‌شوند بلکه مشکلات را پیچیده‌تر می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اعمال چنین نظرات غیرضروری به واقع تحمیل کردن هزینه‌های اضافی سیاسی، اجتماعی، آموزشی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور را به همراه خواهد داشت.

دهقانی خاطر نشان کرد: بسنده کردن به یک یا دو دانشگاه که در آن تنها دانشجویان پسر یا دختر مشغول به تحصیل هستند و تعمیم آن به کل فضای جامعه به واقع دور شدن از حقایق علمی و فرهنگی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet