خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/10/07 18:35:00
سرویس سیاسی

بیانیه مجمع نمایندگان استان قم در محکومیت حرمت‌شکنی روز عاشورا

**مجمع نمایندگان استان قم، در مجلس شورای اسلامی در محکومیت حرمت‌شکنی روز عاشورا، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، در این بیانیه آمده است:

بار دیگر دستان پلید توطئه و نفاق در روز عاشورای حسینی ظاهر شد و در اوج شور و حماسه حسینی گروهی با هنجارشکنی و در راستای خواست‌های ذلیلانه رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی به تخریب اموال عمومی در تهران پرداختند و با سر دادن شعارهای ضداسلامی و ایرانی مقدسات دینی را مورد اهانت قرار دادند.

مردم شریف و فهیم ایران اسلامی می‌دانند این تلاش‌های مذبوحانه ادامه همان اهداف پلید یزیدیان است که در ضدیت با اسلام و قرآن فرزند پیامبر (ص) را به شهادت رساندند و در عصر عاشورا به رقص و پایکوبی پرداختند.

ملت ایران با اعلام تنفر از آنچه این مزدوران، بدان دعوت می‌نمایند با قاطعیت تحرکات ضدمردمی را محکوم ساخته و با ادامه راه عاشورایی به مبارزه آگاهانه خود ادامه می‌دهد.

امروز که مهم‌ترین عامل وحدت ما ایرانیان در معرض تهاجم کینه‌توزانه استکبار جهانی قرار دارد، بر همگان لازم است با بیداری و هوشیاری همچون گذشته نقشه‌های اهریمنانه آنان را خنثی ساخته و با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید – حفظهم الله – شجاعت انقلابی خود را در ادامه راه پرفروغ بنیانگذار جهموری اسلامی اثبات نمایند.

در وضعیت کنونی هرگونه تسامح و تعلل که خدای ناخواسته حمل بر همراهی و هم‌سویی با دشمنان اسلام و انقلاب و منافع ملی‌مان گردد، موجب خسران است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet