ایام محرم 1398
1388/10/08 10:27:00
سرویس صحن

هدایتخواه خواستار بررسی حادثه روز عاشورا در یک جلسه غیر علنی شد

**"ستار هدایتخواه" خواستار برگزاری جلسه غیر علنی با حضور مسئولین امنیتی نظامی و قضایی کشور برای بررسی و تصمیم گیری نسبت به هتاکی به روز عاشورا شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  نماینده دنا و بویر احمد در جلسه علنی امروز در قالب اخطار قانون اساسی و با استناد به اصل 67 قانون اساسی گفت:‌ در حادثه‌ای که در روز عاشورا در تهران اتفاق افتاد بار دیگر تاریخ تکرار شد و عده‌ای با تاسی از آل مروان و آل زیاد با هلهله و سوت و کف جان و دل مردم داغدار را جریحه‌دار کردند و با آتش کشیدن عوامل عمومی تداعی کننده به آتش کشیدن خیمه‌های آل‌الله به دست عمر سعد در عصر عاشورا بودند.

هدایتخواه افزود: ملت انقلابی و عاشورایی ما از مجلس شورای اسلامی به عنوان مرکز تصمیم گیری‌های نظام انتظار دارند که در برابر فتنه‌گران و آشوب‌طلبان دنیا پرست در خصوص این حادثه و مقصران اصلی آن تصمیمی قاطع و جدی بگیرند.

وی ادامه داد: ما جمعی از نمایندگان ملت در اعتراض به این حرکت موهن و ضد انقلابی به مدت 30 دقیقه جلسه علنی را تعطیل و بعد از راهپیمایی در اطراف مجلس بر سر مزار شهدای گمنام مجلس حضور پیدا می‌کنیم.

هدایتخواه در پایان اخطار خود خواستار برگزاری جلسه غیر علنی در روز چهارشنبه با حضور مسئولان امنیتی و نظامی و قضایی کشور برای بررسی این هتاکی به روز عاشورای حسینی شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet