هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم تهران تاکید کرد:

هتک حرمت روز عاشورا نباید رنگ سیاسی بگیرد

سرویس سیاسی
**عضو فراکسیون اصولگرایان گفت: اگر سران فتنه عکس‌العمل نشان ندهند جریان انقلاب آنها را به کنار خواهد زد.
سه‌شنبه 8 دی 1388 ساعت 15:42

حسین نجابت نماینده تهران در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در حاشیه راهپیمایی نمایندگان در محکومیت هتک حرمت فتنه‌گران در روز عاشورا گفت: حرمت شکنی‌ها قابل پیش بینی بود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر این که شما ممکن است این تظاهرات و اعتراضات پس از انتخابات را شروع کنید شروع آن با شما خواهد بود اما ادامه کار از دست شما بیرون خواهد رفت گفت: این همان اتفاقی است که در حال حاضر افتاده است باید کسانی که کوچک‌ترین اعتقادی به فرمایشات امام خمینی(ره) دارند به شدت این اعمال را محکوم کنند و خط خود را جدا کنند.

نماینده تهران گفت: هیچ توقعی نیست در کشور که خطوط سیاسی یکی شود این کار نخواهد شد. اختلاف سلیقه خواهد بود تا آخرهم خواهد بود اما اصول نباید وجه المصالحه منافع سیاسی ما قرار گیرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان افزود: در حال حاضر توهین به امام و هتک حرمت روز عاشورا مسائلی نیست که رنگ سیاسی به خود بگیرد کسی که کمترین هوشیاری و هوش سیاسی داشته باشد می‌فهمد که باید بیاید و منکوب کند.

وی افزود: من نمی‌گویم اعتقادات دینی قوی، که اگر این اعتقاد قوی دینی بود همان اول همه باید از این که این حادثه اتفاق افتاده شرمنده می‌شدیم اما از نظر سیاسی، این سران جماعت مذکور بیانیه و تبری بجویند و هنگامی که جدا شدند معلوم می‌شود که چند نفر بر ضد ولایت فقیه شعار می‌دهند و ملت می‌داند که تکلیف خود را با آنها خیلی سریعتر روشن کند.

نماینده تهران گفت: رسانه‌های خارجی به گونه‌ایی حوادث ایران را به تصویر می‌کشند که انگار ایران آشوب و انقلاب است در صورتی که مردم ایران به زندگی عادی خود می‌پردازند و عزاداریهای خود را انجام می‌دهند اما این غصه و غم در دل مردم مانده است و منتظر عکس‌العمل این افراد هستند.

وی گفت: اینها اگر عکس‌العمل انجام ندهند مطمئن باشند که جریان انقلاب و عاشورا و حرکت مردم آنها را به کنار خواهد زد هر کسی که می‌خواهند باشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000