ایام محرم 1398
1388/10/08 14:38:00
سرویس سیاسی
کواکبیان در جمع خبرنگاران:

هتک حرمت عاشورا منتسب به هیچ جریان سیاسی نیست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هتک حرمتی که در روز عاشورا توسط برخی صورت گرفت اساساً متعلق به هیچ یک از جناح‌های سیاسی نیست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مصطفی کواکبیان روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: هتک حرمتی که در روز عاشورا صورت گرفته توسط هر دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا محکوم است.

وی خاطر نشان کرد: حمله به شعائر دینی و اصل ولایت فقیه محکوم است.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم با حمایت و مدیریت صحیح این موضوع تمام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: صداوسیما باید به نوعی عمل کند و خبرها را انعکاس دهد که اعتماد مردم افزایش یابد.

وی تصریح کرد: واقعاً دستگاه‌های ذی‌ربط قضایی، سیاسی باید با چبین حوادثی که موجبات توهین به مقدسات را فراهم آوردند برخورد کنند مردم هیچگاه تحمل نخواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صدا وسیما و رسانه‌ها نباید قضیه هتک حرمت به مقدسات را به جریان خاصی دهند ، کما این که نسبت دادن این موضوع به جریان خاصی را به هیچ وجه قبول ندارم.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در عین حال قوه قضائیه باید با مسببین و عاملانی که حمله به حسینه‌امام (ره) را در شب مقدس در ماه حرام را موجب شده‌اند برخورد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet