هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

گزارش عضو کمیسیون امنیت ملی از جلسه غیر علنی مجلس

سرویس صحن
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در جلسه امروز عوامل اصلی این رفتار ساختارشکنانه و ابعاد آن و عملکرد دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی و قضایی کشور در ارتباط با برخورد مسببین این اتفاق بررسی شد.
چهارشنبه 9 دی 1388 ساعت 13:42

"سید حسین نقوی حسینی" نماینده مردم ورامین در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص جلسه غیر علنی غیر رسمی امروز مجلس گفت: این جلسه جهت بررسی حوادث اخیر بویژه هتک حرمت به ساحت مقدس امام حسین(ع) در ظهر عاشورا که در تهران صورت گرفت.

وی افزود: محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور که در این جلسه حاضر شده بود توضیحاتی پیرامون چگونگی نحوه بروز این اتفاق و مدیریت آن واقدامات پس ازآن ارائه کرد.

نقوی در مورد دستگیر شدگان روز عاشورا خاطرنشان کرد: آماری هنوز در این رابطه اعلام نشده است اما ایشان گفته بودند که تعداد زیادی از عوامل اصلی و کسانیکه گرداننده این هتک حرمت بودند شناسایی شده و بازداشت شدند تعدادی هم شناسایی شده ولی هنوز بازداشت صورت نگرفته است.  

وی در مورد کشته شدگان این روز نیز گفت: در این جلسه توضیح داده شد که افرادی که در این درگیری‌ها کشته شدند ازنظر نحوه قتل و نوع سلاحی که درآن بکار گرفته شده است هیچ ارتباطی با سلاح‌های نیروهای انتظامی آن روز ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: این نیروها مسلح به سلاح گرم نبودند و خیلی هم وارد درگیری نشده بودند و فقط نظم و امنیت در عزاداریها را کنترل می‌کردند بنابراین چون اغلب این مرگ‌ها مشکوک است و نشان از یک توطئه و سازماندهی پشت پرده می‌دهد لذا این موضوع در حال حاضر در دست بررسی است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000