خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/10/09 13:21:00
سرویس سیاسی
رادان در جمع خبرنگاران پارلمانی:

در حوادث عاشورا 7 نفر کشته‌شده‌اند

**جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: براساس آخرین اطلاعات نیروی انتظامی تعداد کشته‌های حوادث روز عاشورا ۷ نفر بوده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار "احمدرضا رادان" روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی در پاسخ به این پرسش که برخی منابع تعداد کشته‌های حوادث روز عاشورا را متفاوت اعلام می‌کنند گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آخرین آمارهای اصلی و درست را در اختیار دارد و اظهارات منابع دیگر صحیح نیست.

وی خاطر نشان کرد: ممکن است در پزشکی قانونی کشته‌های در آن روز باشد اما آمار اصلی در اختیار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به این پرسش که آخرین اخبار از کشته شدن "سیدعلی موسوی" چیست اظهار داشت: کالبد شکافی و حالاتی که ایجاد شده مبین این است که کشته شدن سید علی حبیبی موسوی، ترور بوده است.

سردار رادان در خصوص برخی اخبار در خصوص اینکه چند نفر توسط پاترول نیروی انتظامی آسیب دیده یا کشته شده‌اند گفت: براساس مصاحبه‌ای که در روز عاشورا داشتم دو نفر در سانحه تصادف ماشین کشته شده و شناسایی شده‌اند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی افزود: ماشین پاترول مشکی رنگ بوده و در صدد شناسایی راننده آن هستیم.

رادان خاطر نشان کرد: به طور قطع احکامی که دادگاه‌ و توسط مقامات قضایی بر علیه افراد خاطی صادر می‌شود تعیین کننده واثرگذار خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet