هدر موبایل
1388/10/09 14:02:00
سرویس سیاسی
کاتوزیان تاکید کرد:

پیگیری جدی شناسایی عوامل هتک حرمت عاشورا

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در روز عاشورا بزرگترین ظلم در تاریخ انقلاب به جمهوری اسلامی اعمال شد.

به گزارش خانه ملت، "حمیدرضا کاتوزیان" روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: ظلمی که در روز عاشورا اعمال شده قابل بخشش نیست و شایسته است دستگاه‌های مسئول علل و عوامل آن را به طور جدی پیگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: آن چه اتفاق افتاد و عده‌ای با آن گونه رفتارها به حضرت سید شهداء هتاکی کردند بزرگترین جرم محسوب می‌شود و عاملان آن باید به اشد مجازات برسند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما علاوه بر ایده‌های سیاسی که داریم، تحت لوای پرچم اسلام زندگی می‌کنیم و مسایل سیاسی نباید باعث شود که در موضوع مهم و ولایتی چون امام حسین(ع) کوتاه بیاییم تا عده‌ای با بی‌شرمی هر کاری می‌خواهند انجام دهند.

کاتوزیان یادآور شد: نباید حرمت شکنی در روز عاشورا نادیده گرفته شود، چرا که عملی که در روز عاشورا اتفاق افتاد اعتراض نبود بلکه عمل ضد انقلابی و ضد دموکراسی بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در جامعه‌ای که خواهان دموکراسی است نباید اعمالی انجام شود که به باورهای اکثریت توهین شود.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: شایسته نیست که برای کسب رای در آینده آن هم با وجود این که معلوم نیست این عده افراد هتاک جزو رای دهندگان باشند سکوت کنیم تا این عده ضد انقلاب و ضد دین هر کاری که می‌خواهند بکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet