شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/10/09 15:05:00
سرویس صحن
مطهری در تذکرات کتبی خواستار شد

توضیح علت انتصاب مرتضوی به ریاست ستاد مبارزه با قاچاق کالا

** نماینده مردم تهران از رییس‌جمهور به دلیل انتصاب فرد متهم ردیف اول در افشای سوالات کنکور به ریاست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور توضیح خواست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جاسم ساعدی عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

تذکر یوسف‌نژاد، نماینده ساری به وزیر راه و ترابری تامین اعتبار برای راه روستایی و به وزیر جهاد کشاورزی و تامین اعتبار برای آب بندان روستاهای این استان.

تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به رییس‌جمهور جهت دستور اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار هنجارشکنی تیم‌های ورزشی اعزامی به مسابقات بین‌المللی به خصوص تیم‌های خواهران و به وزیر نیرو ضرورت حمایت موثر از مرکز باروری ابرهای استان یزد با توجه به موضع رهبر معظم در سفر به استان و به وزیر راه و ترابری قرار دادن نام میبد در تلفن گویای 141 راه و ترابری .

تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر راه و ترابری جهت تامین اعتبار و تکمیل جاده ارتباطی روستاهای باغستان، درک ، تنوره و رازمیان استان قزوین.

تذکر مطورزاده، نماینده خرمشهر به رییس‌جمهور جهت دستو ر اجرای مصوبه سفر دولت به استان خوزستان در خصوص بازسازی ورزشگاه شهید جهان آرای خرمشهر و به وزیر رفاه و تامین اجتماعی لزوم شبانه روزی کردن پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر.

تذکر مطهری، نماینده تهران به رییس‌جمهور جهت اعلام علت انتصاب فرد متهم ردیف اول در افشای سوالات کنکور به ریاست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور.

تذکر نقوی حسینی، نماینده ورامین به وزیر راه جهت تسریع در احداث و تکمیل راه‌آهن بین شهری ورامین- تهران.

تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به رییس‌جمهور در خصوص دستور اختصاص مبلغ 50 میلیارد ریال برای رفع محرومیت و زیرساخت‌های شهر اسفرورین تاکستان و به وزیر جهاد کشاورزی تامین کود مورد نیاز کشاورزان و باغداران شهرستان تاکستان و به وزیر بهداشت جهت تامین پزشک مراکز بهداشتی روستاهای تاکستان و به وزیر کشور در خصوص لزوم حضور به موقع در صحنه های تصادفات توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی و به وزیر راه جهت تسریع در اتمام طرح پل روستاهای آشت جین.

تذکر کرمی نماینده سنندج به رییس‌جمهور جهت دستور برخورد جدی با مدیرانی که مکررا با هزینه بیت‌المال به حج تمتع و عمره می‌روند و به وزیر بهداشت در خصوص لزوم توجه جدی به وضع بحرانی بهداشت و درمان استان کردستان و به وزیر کشور جهت لزوم توجه به پرداخت حق الزحمه اعضای شوراهای اسلامی روستاهای کشوردر بودجه 89.

تذکر ثروتی نماینده بجنورد، ‌جاجرم به وزیر آموزش و پرورش جهت رسیدگی به کاهش مبلغ حق التدریس مدرسین آموزشکده‌ها برای رفع کمبود مدرس و کاهش کیفیت تحصیل.

تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر نیرو در خصوص احداث دیوار بتونی و اصلاح مسیر رودخانه‌ای چاه اسماعیل میناب و به وزیر آموزش و پرورش جهت احداث دبیرستان دخترانه در روستای چاه اسماعیل میناب.

تذکر محمدی نماینده مریوان، به وزیر کار جهت فعال کردن کارگروه تخصصی اشتغال.

تذکر نصیری نماینده زنجان به وزیر علوم در خصوص تعیین تکلیف دانشگاه پیام نور زنجان.

تذکر سلیمی نماینده محلات به وزیر بازرگانی برای رسیدگی به علت واردات بی‌رویه پوشاک و تریکو از چین و تعطیلی واحدهای تولیدی کشور.

تذکر محمدی، نماینده فریدون به وزرای کشور و امور اقتصادی جهت اعلام علت حذف تخفیف 50 درصد مالیات کارکنان شهرستان‌های فریدن، فریدون شهر و چاوگان و به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص اعلام علت افزایش بی‌رویه قیمت گوشت و مواد پروتینی.

تذکر ذاکر نماینده ارومیه به وزرای کشور ،دفاع و مسکن و شهرسازی در خصوص لزوم انتقال پادگان و لشگر 64 ارومیه از داخل شهر به خارج آن.

تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام علت بررسی طرح تغییر نظام آموزشی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به جای انجام روال قانونی در مجلس و به وزیر امور خارجه برای فعال شدن دیپلماسی منطقه‌ ای برای جلوگیری از کشتار شیعیان در یمن و همچنین ضرورت برخورد با تحریکات آمریکا در بلوچستان .

تذکر کواکبیان نماینده سمنان، نصیرپور نماینده سراب، سازدار نماینده مرند و جلفا، هاشمیان نماینده رفسنجان، امیری نماینده زرند، انصاری نماینده زنجان و طارم، کریمی نماینده کرمان و راور، نریمان نماینده بابل، پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان، عزتی نمایدنه دهلران ،‌دره‌شهر و آبدانان و محجوب نماینده تهران به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به توقیف روزنامه اندیشه نو.

تذکر دهدشتی نماینده آبادان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اعلام ‌علت عدم تحقق مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به خوزستان در خصوص فعالیت‌های فرهنگی احداث پردیس سینمایی شهرک سینمایی و فرهنگسرای دفاع مقدس در آبادان.

تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر کشور جهت رسیدگی به ناامنی، بی‌نظمی و خودسری در شهرکرد.

تذکر موسوی جرف نماینده آبادان به وزیر نیرو در خصوص لزوم ساحل سازی در محل پیچ رودخانه اروند رود برای جلوگیری از پیشروی آب.

تذکر مرعشی نماینده رودبار به رییس‌جمهور در خصوص دستور پیگیری و به اتمام رساندن طرح استادیوم ورزشی رستم‌آباد مصوب سفر اول و به وزیر راه درباره ضرورت انجام روکش آسفالت روستاهای منطقه.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet