هدر اصلی
1388/10/09 16:38:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم بستان آباد

اعتراضات باید در مراکز قانونی پیگیری می شد

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توهین به مکتب عاشورا را موجب خدشه‌دار شدن به ارزش‌های کل بشریت ذکر کرد.

احد خیری در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: امام حسین(ع) از آنجا که الگوی آزادگان جهان به شمار می‌آید، بی‌حرمتی در روزی که متعلق به آن بزرگوار است بی‌حرمتی به انسانیت و آزادگی است.

وی خاطر نشان کرد: افراط گرایی و تندروی مانع از رسیدن به تفاهم، همدلی و سازندگی کشور خواهد بود، بنابراین باید هرچه سریعتر بزرگان نظام راهکاری برای این موضوع در نظر گیرند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کسانی که به چنین مسایلی دامن می‌زنند، باید بدانند نه دوستدار ملت و نه خواهان سربلندی کشور عزیزمان ایران اسلامی هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: همه باید برای رسیدن به اهداف مشخص در چشم‌انداز توسعه ایران اسلامی همراه و همدل شویم.

وی خاطر نشان کرد: تنها راه سعادت اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به عنوان الگو، راهنما و مشخص کننده حق و باطل است.

خیری تصریح کرد: انتقاد من بر افرادی است که براین مسایل دامن می‌زنند، اگر معترضان به انتخابات این قدر دامن نمی‌زدند کار به اینجا نمی‌رسید، چرا دوستان از خود بی قرار می‌کنند مگر در افغانستان هم ما شاهد این مسایل نبودیم.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بایستی اعتراضات در مراکز قانونی مورد پیگیری و رسیدگی قرار می‌گرفت و به خیابانها کشیده نمی‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet