هدر اصلی
1388/10/09 13:27:00
سرویس صحن
نوروزی به نقل از محسنی اژه‌ای خبر داد:

عوامل هتک حرمت روز عاشورا تحت تعقیب قرار گرفته‌اند

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی به نقل از دادستان کل کشور خبر داد: عوامل موثر در حادثه هتک حرمت روز عاشورا تحت تعقیب قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حسن نوروزی" پس از پایان جلسه‌ غیرعلنی مجلس که برای بررسی حوادث روز عاشورا برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه وزیر و مسئولان وزارت اطلاعات در این جلسه حضور نیافتند گفت: برخی از نمایندگان از هیات رییسه خواستار پیگیری و مشخص شدن علت غیبت این مسئولان بودند.

وی ادامه داد: هیات رییسه دلیل این غیبت را مشغله‌ کاری عنوان کرد ولی خاطرنشان کرد که موضوع مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

نوروزی در ادامه با اشاره به حضور محسنی اژه‌ای در جلسه غیرعلنی مجلس اظهار داشت: دادستان کل کشور اعلام کرد که عوامل موثر در حادثه هتک حرمت روز عاشورا تحت تعقیب قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم رباط کریم ادامه داد: حرف اکثریت قاطع نمایندگان این بود که افرادی که محرک اصلی هستند نباید در مصونیت باشند و طبق قانون مجازات اسلامی محرکان به اغوا و سلب امنیت متهم هستند و باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

وی با اشاره به به سوال نماینده سمنان از دادستان کل کشور در خصوص واقعه حسینیه جماران اظهار داشت: محسنی اژه‌ای در پاسخ به این سوال تصریح کرد که کسانی که در حسینیه جماران جمع شده بودند همان‌هایی بودند که شعارهای ضد امنیتی سر می‌دادند و در جبهه سبز حضور یافته بودند که این قبیل رفتارشان باعث شده عده‌ای به آنها حمله کنند و در واقع  مقصر اصلی خودشان هستند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما نمایندگان از قوه قضاییه درخواست داریم تا سران فتنه نسبت به رفتارشان پاسخگو باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet