خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/10/09 13:57:00
سرویس صحن

نماینده آبادان هتک به روز عاشورا را محکوم کرد

**سید علی موسوی گفت: به عنوان خادم ملت و نماینده مردم شریف آبادان اهانت دردناک به ساحت مقدس روز عاشورای حسینی را قاطعانه محکوم می‌کنم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سیدعلی موسوی جرف نماینده آبادان روز چهارشنبه درنطق میان دستور خود گفت:‌ در این ایام اندوه آل‌محمد (ص) احساسات و عواطف دلدادگان و شیفتگان امام حسین(ع) جریحه‌دار شد.

سیدعلی موسوی جرف افزود: حرمت امام حسین(ع) و روز عاشورای حسینی از سوی مهره‌های فرسوده استکبار جهانی شکسته شد؛ بنده به عنوان خادم ملت و نماینده مردم شریف آبادان اهانت دردناک به ساحت مقدس روز عاشورای حسینی را قاطعانه محکوم می‌کنم.

وی تصریح کرد: خدای متعال را به برکت وجود رهبر انقلاب شاکریم و اعلام می‌کنیم که ما با ولایت تا شهادت ایستاده‌ایم و تا آخر برای تحکیم ارزش‌ها و باورهای دینی و ایران توسعه یافته باهویت ایرانی و انقلابی گام بر می‌داریم.

موسوی گفت: باید مرزنشینان خوزستان جایگاه بالایی داشته باشند چرا که این مرزنشینان بودند که در طول جنگ تحمیلی و دفاع مقدس عامل حفظ امنیت کشور بودند.

نماینده آبادان تاکید کرد: به هیچ وجه توجیه پذیر نیست آبادان در حال حاضر با مشکلات شدید بیکاری آب شرب و کمبود آب دست و پنجه نرم می‌کند؛ باید مسئولان در توسعه آب کشاورزی آبادان اهتمام ویژه‌ای بورزند و مشکلات آب شرب این منطقه را به دلیل کشاورزی که در این منطقه انجام می‌شود هر چه سریعتر حل کنند.

وی در ادامه با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو گفت: چرا وزارت نیرو در تخصیص آب کشاورزی مورد نیاز کشاورزان خوزستان تعلل می‌کند و اگر آب کافی نمی‌دهد چراخسارت آن را به کشاورزان پرداخت نمی‌کند، چرا که کشاورزی این استان تنها با تکمیل شبکه ‌ابیاری و زه‌کشی مسیر توسعه خواهد یافت.

وی با اشاره به قیمت گذاری بر روی محصول خرما تاکید کرد: با قیمت‌گذاری محصولات کشاورزی به ویژه خرما می‌توانیم موجبات توسعه خوزستان را ایجاد کنیم.

وی گفت: آیا می‌توان بدون داشتن طرح‌های مصوب راهبردی مشکلات منطقه آزاد را برطرف کرد؛ بی‌توجهی به انتخاب نیروهای بومی و انتخاب بی‌حد و حصر از پرسنل بازنشسته باعث شده مردم خوزستان از ظرفیت منطقه آزاد بهره‌مند نشوند.

 همچنین نماینده ابادان با اشاره به مصوبات سفرهای استانی دولت افزود: تعداد بسیاری از مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت در آبادان در زمینه‌های عمران، بهداشت، کشاورزی، راه ، فرهنگی، ورزشی، گمرک، آموزش عالی و تسهیلات بانکی به دلایل متعدد از جمله عدم پیگیری مستمر و عدم تامین اعتبار برای سال 88 اجرایی نشده است. از وزرا می‌خواهیم برای تامین امکانات مورد نیاز به منظور اجرا شدن هر چه سریعتر مصوبات هیئت دولت اهتمام جدی بورزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet