هدر موبایل
1388/10/11 11:25:00
سرویس سیاسی
سودانی خطاب به فریب خوردگان حوادث اخیر:

تا دیر نشده به دامن ملت بازگردید

**نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حادثه روز عاشورا را نمایش چهره تاریک دشمنان اسلامیت و جمهوریت نظام ارزیابی کرد.

ناصر سودانی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، اظهارداشت: باید قداست ماه محرم و روز عاشورا به عنوان نقطه عطف شیعیان از طرف تمامی گروه‌ها رعایت شود.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان اسلامیت و جمهوریت در حالی که مدتها در صدد چنین فرصتی بودند با استفاده از فرصت به وجود آمده ماهیت خود را آشکار ساختند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: افراد فرصت طلب و نابخرد با هتاکی خود نسبت به مقدس‌ترین مبانی و معتقدات دینی و انقلابی ملت شریف ایران ساختار شکنی‌هایی را انجام دادند.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: البته آنها باید بدانند ملت هشیار و ولایتمدار ایران هرگز چنین جریانی را برنمی‌تابد.

وی خاطر نشان کرد: باید تا دیر نشده و فرصت باقی است افراد فریب خورده، بنیان افکن و در لانه خزیده باتوجه به صفوف به هم پیوسته مردم به متن مردم بازگردند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: توبه و به هم پیوستن افراد فریب خورده به صفوف مردم آرامش جامعه را به همراه خواهد داشت، در غیر این صورت در آتشی که خود به پا کرده‌اند عاقبت گرفتار می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet